تداوم پیروزی‌های سپاهان و شکست غافلگیرکننده هراز در لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- در هفته هفتم لیگ برتر والیبال تیم سپاهان به یک پیروزی دیگر دست یافت اما تیم مدعی هراز مقابل رقیب خود شکست خورد.

به گزارش ایرنا، هفته هفتم لیگ برتر والیبال یکشنبه شب با پیروزی تیم‌های شهرداری گنبد، هورسان، پیکان، پاس، مس، سپاهان و شهرداری ارومیه برگزار شد.

سپاهان که تنها تیم بدون شکست این فصل است، در این هفته هم با نتیجه سه بر یک از سد راه‌یاب ملل مریوان گذشت تا با ۷ برد و ۲۰ امتیاز مقتدرانه در رده نخست جدول باقی بماند. شهرداری ارومیه نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده این تیم هم مقابل همشهری خود آذرباتری به پیروزی سه بر صفر رسید تا همچنان در رده دوم قرار بگیرد.

تیم رده سومی هراز آمل در خانه تیم پایین جدولی مس رفسنجان با نتیجه سه بر یک باخت تا شگفتی مهم هفته رقم بخورد. دیگر نتیجه غافلگیرکننده این هفته، باخت شهداب مقابل هورسان رامسر بود. هورسان در ۶ هفته گذشته فقط یک بار پیروز از زمین خارج شده بود.

سایپا در ادامه نتایج ضعیف خود، در این هفته هم مقابل پاس گرگان با نتیجه سه بر یک باخت تا همچنان در رتبه سیزدهم باقی بماند. پیکان دیگر تیم شهر تهران که پس از جذب امیر حسینی جان دوباره‌ای گرفته، با پیروزی سه بر صفر مقابل شهرداری ورامین خود را به رده چهارم جدول رساند.

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ایران و تیم نخست مسابقات باشگاه‌های آسیا هم امروز چهارمین باخت پیاپی خود را تجربه کرد. فولاد سیرجان با نتیجه سه بر یک از شهرداری گنبد شکست خورد تا به رده یازدهم جدول سقوط کند.

نتایج هفته هفتم لیگ برتر والیبال

شهرداری گنبد ۳ - فولاد سیرجان ۱ (۲۵-۲۱ / ۲۱-۲۵ / ۲۷-۲۵ / ۲۵-۲۳)

هورسان رامسر ۳ - شهداب یزد ۱ (۲۵-۲۱ / ۲۵-۱۹ / ۱۴-۲۵ / ۲۵ بر ۱۶)

پیکان تهران ۳ - شهرداری ورامین صفر (۲۶-۲۴ / ۲۵-۲۱ / ۲۵-۱۹)

پاس گرگان ۳ - سایپا تهران ۱ (۲۵-۱۹ / ۱۴-۲۵ / ۲۵-۲۱ / ۲۵-۲۳)

مس رفسنجان ۳ - هراز آمل ۱ (۲۱-۲۵ / ۲۵-۲۱ / ۲۵-۲۲ / ۲۵-۲۰)

راه‌یاب ملل مریوان ۱ - سپاهان اصفهان ۳ (۲۳-۲۵ / ۲۵-۲۲ / ۱۷-۲۵ / ۱۹-۲۵)

آذرباتری ارومیه صفر - شهرداری ارومیه ۳ (۱۹-۲۵ / ۲۵-۲۷ / ۱۹-۲۵)

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha