شهرداران مناطق ١٩ و ٢١ تهران منصوب شدند

تهران- ایرنا- امروز طی احکام جداگانه ای از سوی علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی هدایت و حسین کاشانی پور به ترتیب به عنوان شهرداران مناطق ١٩ و ٢١ منصوب شدند.

به گزارش عصر شنبه ایرنا، در متن حکم مهدی هدایت آمده است؛ نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی به موجب این حکم و به مدت یکسال به سمت « شهردار منطقه ۱۹» منصوب می‌شوید.

همچنین در حکم دیگری از سوی زاکانی شهردار تهران حسین کاشانی پور به سمت «شهردار منطقه ۲۱»منصوب شد.

در متن این حکم آمده است؛ نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی به موجب این حکم و به مدت یکسال به سمت « شهردار منطقه۲۱ » منصوب می‌شوید.

با توجه به اهمیت کلانشهر تهران، انتظار می‌رود مواردی همچون، تلاش در جهت اعتلای دینی و ملی فرهنگ و هویت اسلامی_ایرانی، رعایت قوانین و مقررات به خصوص در اجرای طرح های جامع و تفصیلی، مشارکت جویی از مردم به ویژه نخبگان در اداره شهر، توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق و ایجاد محیط سالم شهری، کاهش فقر و فاصله طبقاتی و برنامه ریزی جهت رفع آسیب های اجتماعی، مدیریت و بهینه سازی اقتصادی پروژه ها و شفافیت سازی قرارداد ها و توجه جدی به مبارزه ساختارمند فساد و اعمال انضباط مالی و اداری و شناسایی منابع پایدار شهری  و کاهش هزینه های اداره شهر در الویت برنامه های منطقه قرار گیرد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha