طرح‌های نیمه تمام ورزشی در سلسله تکمیل می‌شوند

خرم‌آباد- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان در بازدید از طرح‌های ورزشی سلسله گفت: تلاش می کنیم پروژه‌های نیمه تمام ورزشی این شهرستان با تخصیص بودجه مناسب هرچه سریعتر تکمیل شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "بنیامین شکوه فر" عصر شنبه در بازدید از طرح های نیمه تمام ورزشگاه شهید ارکیا شهرستان سلسله  افزود:  تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی در اولویت وزارت ورزش و جوانان است.

وی افزود: هدف از این سفر بازدید و بررسی مشکلات و توانمندی های ورزشی شهرهای مختلف لرستان است و پس از بازگشت جلسه ای در وزارت ورزش و جوانان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان برگزار و تصمیماتی با هدف توسعه وزرش لرستان اتخاذ خواهد شد.

فرماندار سلسله نیز در این بازدید اظهار داشت: مردم این دیار همواره قهرمان پرور بوده‌اند و ورزشکاران موفقی از این شهرستان در سطح ملی و بین المللی مطرح شده‌ است.

مرتضی مهدوی کیا با تاکید بر ضرورت افزایش سرانه ورزشی در سلسله گفت: قهرمانان و نخبگان ورزشی بسیاری در این شهرستان تربیت شده اند و باتوجه به اینکه استعداد ادامه این روند در وجود دارد باید زیرساخت های مورد نیاز در حد ممکن فراهم شود.

وی با تاکید بر لزوم توجه به طرح های نیمه تمام ورزشی سلسله گفت: سالن مسابقات ۲ هزار نفری سلسله یکی از مهم ترین  و ضروری ترین نیازهای ورزشکاران شهرستان است که سال ۹۵ عملیات اجرایی آن آغاز و به دلیل کمبود اعتبار معطل مانده است.

وی افزود: این طرح سال گذشته سه میلیارد تومان اعتبار مصوب داشت که امسال تخصیص یافت و برای بهره برداری کامل نیازمند ۳۵ میلیارد تومان اعتبار است. 

به گزارش ایرنا، در این بازدید تکمیل پروژه سکوی تماشاگران و بهره‌برداری از چمن مجموعه ورزشی شهید ارکیا در دستور کار قرار گرفت.

همچنین در قسمت خرید تجهیزات ورزشی؛ یک دستگاه چمن زن، تاتامی ویژه رشته جودو و وسایل گرمایشی برای اماکن ورزشی در اولویت قرار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha