۲۲ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۳۴
کد خبرنگار: 3110
کد خبر: 84538777
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۱ درصد جمعیت بدره واکسن کرونا تزریق کردند

ایلام - ایرنا - فرماندار بدره گفت: ۹۱.۶ درصد جمعیت این شهرستان طبق سند ملی واکسیناسیون تا ۱۸ آبان ماه واکسن کرونا تزریق کرده اند.

مسلم تیرافکن روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این شهرستان با تلاش کادر بهداشت و درمان و همکاری مردم همچنان رتبه نخست پوشش واکسیناسیون در استان را به خود اختصاص داده است.

وی میزان استقبال مردم از تزریق واکسن کرونا در شهرستان را بسیار رضایت بخش ذکر کرد و افزود: طی هفته های آینده کل جمعیت این شهرستان واکسن کرونا را دریافت و ایمنی مردم در مقابله با این ویروس منحوس افزایش می یابد.

فرماندار بدره تاکید کرد: پوشش کامل واکسیناسیون در بدره نباید موجب سهل انگاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی شود.

تیرافکن در خصوص میزان پوشش واکسن دانش آموزی در این شهرستان گفت: ۹۸.۹ درصد دانش آموزان این شهرستان نیز واکسن کرونا را تزریق کردند.

وی رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان بدره در ۸۰ درصد اعلام کرد و یادآور شد: طی هفت روز گذشته هفت نفر در این شهرستان به کرونا مبتلا شدند.

فرماندار بدره اضافه کرد: تزریق واکسن، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم می تواند منجر به قطع زنجیره کرونا شود.

به گزارش ایرنا، هم اکنون شهرستان های چرداول و دره شهر و ایوان در وضعیت قرمز، ایلام و آبدانان در وضعیت نارنجی و دهلران، مهران، ملکشاهی، چوار، بدره، سیروان و هلیلان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha