مدیرباشگاه ایمان سبز شیراز: برای حضور درلیگ برتر فوتبال برنامه داریم
تیم فوتبال ایمان سبز شیراز

شیراز-ایرنا- مدیراجرایی باشگاه ایمان سبز شیراز اعلام کرد:باشگاه ما در تمام رده‌های پایه فوتبال درلیگ برتر ودسته یک کشور تیم دارد و هم اینک هم برای حضور تیم بزرگسالان در لیگ برتر برنامه داریم.

عباس زارع مهذبیه شنبه درمصاحبه با خبرنگارایرنا افزود:ابتدا می خواستیم امتیاز لیگ دسته یک را خریداری کنیم اما زمان کمی تا شروع این رقابت مانده بود از این رو تصمیم گرفتیم امتیاز دسته دوم را بخریم.

وی اضافه کرد: به دنبال شکوفایی استعدادهای استان فارس هستیم برای همین هم در تیم بزرگسالان اکثریت را بازیکنان بومی تشکیل می دهند و برای تقویت آن هم چند بازیکن خوب استان های دیگر و فارس را که سابقه بازی در لیگ دسته یک دارند به خدمت گرفتیم اما کارت بازی آنها برای هفته دوم صادر می شود.

کاپیتان سابق تیم برق شیراز که دیگر نامی از این تیم ۷۵ ساله نیست، افزود: بیژن غلامی سرمایه گذار باشگاه تاکنون میلیارد ها تومان برای فوتبال و جوانان فارس هزینه کرده است وهیچ چشمداشتی هم ندارد.

کمبود زمین چمن در شیراز 

زارع مهذبیه بیان کرد: امیدوارهستیم مشکلات اداری برای ورزشگاهی که در حال احداث است  و چمن آن کاشته شده  رفع شود تا هر چه زودتر مسابقات و تمرین ما در این ورزشگاه برگزار شود و یک زمین فوتبال با کیفیت به شیراز که در این امر با کمبود مواجه است، اصافه شود.

وی ادامه داد: سرمربی تیم بزرگسالان باشگاه ایمان سبز را غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال ایران بر عهده دارد و محمد عباسی، داریوش صبوری، فرزین زارع،علی پیروانی، صمد کیانی کادر فنی را تشکیل می دهند و حجت الله رنجبر هم پزشک تیم است و تمرینات تیم هم حدود ۳۵ روز است که آغاز شده است.      

آینده این تیم خوشبین هستم 

زارع مهذبیه ادامه داد: با هم افزایی که در بین مجموعه باشگاه، بازیکنان و کادر فنی وجود دارد به آینده تیم بسیار خوبین هستیم واز بیژن غلامی سرمایه گذار، مهدوی یار مدیر عامل و دیگر دست اندکاران همچون جمال آبادی، مسعود صالحی، صدرا حافظی، محسن تمدن و امین فتحی که برای سربلندی باشگاه تلاش می کنند، سپاسگزاریم.

قائم مقام سابق باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز درمورد جدایی از این باشگاه گفت: حدود چهارماه پیش به دلیل شرایط جسمانی که داشتم پس از چهارسال از این باشگاه جدا شدم و خوشحالم که تیم فجرپس ازهشت سال به سطح اول فوتبال ایران بازگشت.

وی اضافه کرد: طی چهارسالی که درخدمت این باشگاه بودم سه فصل آن با مشکلات مالی فراوانی مواجه بودیم اما درفصل چهارم با حمایت فرمانده سپاه فجرتوانستیم شرایط بهتری داشته باشیم وبا تلاش مدیرعامل باشگاه وعلی اصغر کلانتری سرمربی تیم با صعود به لیگ برتر خستگی از تنمان خارج شد.

تیم ایمان سبز شیراز در گروه دوم مسابقات فوتبال دسته دوم که باشرکت ۱۴ تیم برگزار می شود،حضور دارد.

نماینده فارس در دسته دوم در نخستین بازی یکشنبه ۲۳ آبان ماه در ماهشهر به مصاف تیم خلیج فارس این شهرمی رود.

رقابت های فوتبال دسته دوم کشور در ۲ گروه ۱۴ تیمی برگزار می شود و در پایان مرحله گروهی ۲ تیم اول جدول هر گروه راهی دسته یک  خواهند شد و تیم های دوم هم در مرحله حذفی به مصاف هم خواهند رفت تا چهره سومین تیم صعود کننده به دسته یک مشخص شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha