قضاوت در مورد جایگاه خوشه طلایی ساوه در جدول رقابت‌ها زود است

ساوه - ایرنا - سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه گفت: پیش‌بینی و قضاوت در مورد جایگاه تیم در مسابقات امسال با توجه به اینکه تاکنون از مجموع ۳۴ بازی لیگ دسته یک فوتبال، فقط پنج بازی برگزار شده کمی عجولانه است.

«داوود مهابادی» روز جمعه در پایان دیدار خوشه طلایی با مس کرمان که در ورزشگاه شهید چمران ساوه برگزار شد، به ایرنا، گفت: با داوری غیرمنصفانه و هند بازیکن تیم حریف، پنالتی به ضرر ما اعلام شد به ناحق گل خوردیم اما در ادامه بازیکنانم موفق شدند نتیجه را جبران کنند و گل مساوی را به ثمر برسانند.

وی بیان کرد: در نیمه نخست این دیدار چند موقعیت گل ایجاد شد ولی در نیمه دوم به دلیل کیفیت پایین زمین مسابقه، شاهد بازی فیزیکی از سوی هر ۲ تیم بودیم اما معتقدم که خوشه طلایی می توانست برنده بازی باشد و شایستگی لازم برای کسب سه امتیاز را هم داشت.

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه ادامه داد: قضاوت در مورد جایگاه تیم در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول زود است و ۲۹ هفته تا پایان رقابت‌ها باقی مانده است و تیم ما هنوز در ابتدای راه است و قطعا هر روز روند بهتری خواهد داشت.

مهابادی عنوان کرد: تقویت تیم در نیم فصل و انجام تمرینات تاکتیکی برای هماهنگی هرچه بیشتر بازیکنان خوشه طلایی در دستور کار است و امروز هم غیبت ۲ نفر از بازیکنان تاثیر گذار یعنی وحید خشتان و محمد سرافراز در روند بازی امروز بسیار تأثیرگذار بود.

وی در مورد کیفیت نامناسب زمین ورزشگاه شهید چمران و سابقه ۲ بار آوارگی این تیم به همین دلیل و میزبانی از رقبا در شهرهای اراک، تهران و قم، ضمن تاکید بر اهمیت ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در ساوه گفت: تیم خوشه طلایی در سه سال اخیر در لیگ دسته اول بازی می‌کند و باید امکانات و شرایط ورزشی مطلوب‌تری برای بازیکنان فراهم شود.

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه بیان کرد: بسیاری از شهرهای با جمعیت کمتر از ساوه، ورزشگاه مجهز دارند و مسئولان شهرستان باید ضمن تجهیز ورزشگاه شهید چمران نسبت به ساخت یک استادیوم مناسب اهتمام جدی داشته باشند.

خوشه طلایی ساوه امروز مقابل مس کرمان با نتیجه یک بر یک متوقف شد تا با کسب هشت امتیاز از پنج مسابقه و با توجه به فاصله کمی که با صدر جدول دارد، در رقابت های آینده با امیدواری بیشتری به مصاف حریفان برود.

نماینده ساوه در هفته ششم و روز چهارشنبه ۲۶ آبان باید در خرم آباد به مصاف خیبر برود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha