اردوی تیم های ملی رده‌های سنی پایه کاراته در گرگان آغاز شد
عکس تزیینی است

گرگان - ایرنا - رییس هیات کاراته گلستان از آغاز اردوی تیم‌های ملی کاراته نوجوانان، جوانان و امید پسران ایران در گرگان خبر داد و گفت : ۱۶ ملی‌پوش از امروز جمعه به مدت یک هفته تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی دنبال خواهند کرد.

 اسماعیل جبله در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : ورزشکاران حاضر در این اردو خود را برای مسابقات کاراته قهرمانی آسیا که از ۲۸ آذرماه تا اول دی ماه در قزاقستان برگزار می شود آماده می کنند.

وی گفت که در رده امید محمدرضا سواری در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، مرتضی کریمی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم، هادی کیانی در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم، علیرضا حیدری در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم، امیر اسلامی در وزن منفی ۸۴ کیلوگرم و محسن صفرنژاد در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم حضور دارند که زیر نظر علیرضا کتیرایی سرمربی و دیگر مربیان این رده سنی تمرین خواهند کرد.

جبله افزود : محمد حسین شیر صفت در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، امیر حسین بمان‌زاده در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم، امیررضا برزویی در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم، سعید اله‌یاری در وزن منفی ۷۶ کیلوگرم و ابوالفضل نوری در وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم ملی پوشان حاضر در رده سنی جوانان هستند که با هدایت مهدی جعفری به تمرین می پردازند.

رییس هیات کاراته گلستان اظهار داشت : در تیم ملی نوجوانان هم ابوالفضل همدمجو در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم، شهداد پورسلیمانی در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم، علیرضا لفیطه پور در وزن منفی ۶۳ کیلوگرم، سیدعلی موسوی‌نور در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم و پارسا محمدی در وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم هدایت رضا میدانرو خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کنند.

 جبله گفت : تیم منتخب گلستان هم در این اردو همپای سایر ملی پوشان مشغول آماده سازی خود برای مسابقات قهرمانی کشور است.

موسی گنج زاده، حمیدرضا فرهادی، ابوالقاسم پایدار و مجید خسروی، تورج ساسانی، الله کرم شهگل، حسین سمندر، سجاد شربتی، مهدی احمدی، قسمت اسیابری، محمد محمدی، نریمان ضامنی و ایرج زرین، مربیان تیم ملی رده هاس سنی کاراته حاضر در این اردو هستند که به صورت صبح و عصر مشغول تمرین به ملی پوشان هستند.

رییس هیات کاراته گلستان اضافه کرد: هم اینک ۲ هزار نفر به صورت سازمان یافته و بیش از چهار هزار نفر به صورت غیررسمی این ورزش را در استان انجام می دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha