برگزاری مراسم کمک مومنانه فدراسیون کشتی با حضور قهرمانان جهان و المپیک

تهران- ایرنا- مراسم پویش کمک مومنانه فدراسیون کشتی با حضور قهرمانان و مدال‌آوران المپیک توکیو و جهانی نروژ و جمعی از مسوولان، امروز (پنجشنبه) در محل خانه کشتی شهید صدرزاده کمپ تیم‌های ملی شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این پویش کمک مومنانه با همکاری فدراسیون کشتی و پویش مهر مهدوی با حضور علیرضا دبیر، حسن یزدانی، امیرحسین زارع، محمدرضا زارع، علیرضا سرلک، کامران قاسمپور، محمد نخودی، مجتبی گلیج، امین میرزازاده، امیرمحمد یزدانی، پژمان پشتام، محمدهادی ساروی و سایر قهرمانان و مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش برگزار شد.

این حرکت انسان دوستانه در راستای برنامه های فرهنگی فدراسیون کشتی و مشارکت اعضای تیم های ملی کشتی در حمایت از قشر کم برخوردار و آسیب پذیر جامعه و در عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری انجام شد.

حسن یزدانی در این مراسم، گفت: کار خوبی است و امیدوارم این کمک‌ها و کارها ادامه‌دار باشد. فدراسیون در حد توانش این اقدام را انجام داد و امیدواریم که سایر فدراسیون‌ها هم این کار را انجام دهند.

محمدرضا گرایی قهرمان المپیک نیز گفت: حرکت انسان دوستانه‌ای است که از سوی اهالی کشتی انجام شد و  امیدوارم تداوم داشته باشد. وظیفه ما است که این اقدامات را انجام دهیم و مردم محروم عزیز کشورمان بدانند که به فکرشان هستیم و آنها را فراموش نمی‌کنیم.

امیرحسن زارع نیز اظهار داشت: اتفاق قشنگی است که از سوی فدراسیون رقم خورد و احساس مسوولیت جامعه کشتی است. امیدواریم که هر کسی که می‌تواند دل مردم عزیز کشورمان را شاد کنند.

میثم دلخانی نیز گفت: امیدوارم این کمکها از سوی همه مردم تداوم داشته باشد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha