توسعه آبدرمانی‌های اردبیل با واگذاری به بخش خصوصی رونق می‌گیرد

اردبیل-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: توسعه آبدرمانی های استان با واگذاری تصدی‌گری آنها به بخش خصوصی رونق می‌گیرد.

به گزارش ایرنا،علی حیدری اُناری روز پنجشنبه در نشست با اعضای هیات مدیره آبدرمانی‌های استان با اشاره به لزوم توسعه آبدرمانی های استان افزود: شرکت آب منطقه ای اردبیل به دنبال واگذاری آبهای گرم معدنی به افراد دارای صلاحیت است تا موجبات توسعه و رونق گردشگری در استان فراهم گردد.

وی افزود: واگذاری آبهای معدنی به سرمایه گذاران این مزیت را دارد که بهره‌برداری‌های نوین با ارزش افزوده بالاتر نظیر هیدروتراپی نیز توسط بخش خصوصی به مردم ارایه شده و سطح رضایت مردم ارتقا یابد.

حیدری اُناری با تاکید بر اینکه توسعه و مدرن سازی آبدرمانی‌ها موجب ارتقای آبرو و حیثیت استان خواهد شد، اظهار کرد: باید با حفاظت و صیانت از ارزش و خاصیت آبدرمانی های استان، موجب ماندگاری مسافر و به تبع آن رونق کسب و کار و درآمد استان شویم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با اشاره به شیوع بیماری کرونا در ۲ سال اخیر و تاثیر آن بر آبدرمانی‌ها تشریح کرد: این شرکت از زمان شیوع این ویروس برای حمایت از مستاجران و سرمایه گذاران بخش خصوصی هیچ گونه وجهی از آنها دریافت نکرده تا مشکلی برای آنها پیش نیاید.

وی حمایت از سرمایه‌گذارانی که دارای اهلیت در بخش آبدرمانی هستند را یادآور شد و گفت: با تکیه بر قانون بخش قابل توجهی از اختیارات در جهت توسعه آبگرم‌ها  واگذار شده تا سهمی در ارتقا سطح درآمدی استان داشته باشیم.

رئیس هیات مدیره مجمع آبدرمانی‌های استان اردبیل نیز در این نشست گفت: آبدرمانی‌های استان از زمان شیوع کرونا به رغم اینکه تحت شدیدترین فشارها بودند ولی در حفظ نیروی انسانی در این بخش تمامی تلاش‌های خود را بکار گرفتند.

رضا آستانی افزود: آبدرمانی های استان با وجود تحمل شدیدترین فشارهای مالی در ۲ سال اخیر بهترین خدمت رسانی را به مردم ارائه دادند.

وی همچنین رونق یافتن آبدرمانی‌های صوری را موجب آسیب به آبدرمانی‌های‌ها در استان عنوان کرد و افزود: عده ای در سالیان اخیر با ایجاد آبگرم‌های صوری با استفاده از آب شهری ضمن بازی با آبروی استان موجبات نارضایتی مسافران از این بخش شده‌اند که باید جلوی این کارها گرفته شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha