سرپرستان دانشگاه‌های علمی کاربردی، اصفهان و مازندران منصوب شدند

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکامی جداگانه «حسین بلندی» را به عنوان سرپرست دانشگاه‌ جامع علمی کاربردی، «حسین هرسیج» را به سرپرستی دانشگاه اصفهان و دکتر «حشمت‌اله علی‌نژاد» را به سرپرستی «دانشگاه مازندران» منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمدعلی زلفی‌گل در حکم انتصاب حسین بلندی آورده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه جامع علمی‌کاربردی» منصوب می شوید. انتظار می‌رود با پیروی از راهبردهای اساسی دولت مردمی، برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و استفاده از تمامی امکانات دانشگاه در جهت توسعه مهارت‌افزایی و کارآفرینی بر اساس راهبردهای «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و «سند دانشگاه اسلامی» گام بردارید.

زلفی گلی همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر محمدحسین امید رییس سابق دانشگاه جامع علمی‌کاربردی قدردانی کرد.

حسین بلندی دارای دکترای مهندسی برق (گرایش کنترل) و عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه علم و صنعت است که پیش از این نیز رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱۳۸۴) معاون آموزشی این دانشگاه و دانشگاه آزاد اسلامی، بوده است.

انتصاب سرپرستان دانشگاه‌های اصفهان و مازندران

دکتر محمدعلی زلفی‌گل در این احکام آورده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران‌علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی‌علمی، توسعه همه جانبه‌علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» بکار گیرید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌های جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر هوشنگ طالبی رییس سابق دانشگاه اصفهان و دکتر کوروش نوذری رئیس سابق دانشگاه مازندران قدردانی کرد.

دکتر هرسیج (زاده چالوس _۱۳۴۰) دکترای علوم سیاسی و عضو هیات علمی و استاد تمام دانشگاه اصفهان است که معاونت اداری، مالی، آموزشی و پژوهشی این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد.

دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد (زاده آمل _۱۳۴۵) دارای دکترای تخصصی شیمی آلی و عضو هیات علمی و استاد تمام دانشگاه مازندران است که پیش از این معاون اداری، مالی و نماینده وزیر در هیات ممیزه و رئیس دانشکده شیمی این دانشگاه بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha