اشتغال و مسائل اقتصادی مهم ترین خواسته مردمی از استاندار هرمزگان بود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان امروز چهارشنبه با مردم استان به صورت چهره به چهره دیدار داشت که بیشترین خواسته و مشکل مطرح شده مردم مربوط به بیکاری جوانان و ایجاد اشتغال برای آنان و همچنین پرداختن به مسائل اقتصادی بوده است.

به گزارش ایرن، مهدی دوستی همچنین در این ملاقات مردمی که مردم مسائل مربوط به سرمایه گذاری و توسعه روستایی نیز به عنوان دیگر مشکلات با وی مطرح کردند ضمن آگاهی از مشکلات، دستورهای لازم را برای حل آن ها صادر کرد.
یکی از سیاست‌های دولت سیزدهم، پاسخگویی مسوولانه با حفظ تکریم جایگاه ارباب رجوع است که در این راستا دفتر استاندار و دفتر بازرسی به شکایات، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان به عنوان متولی برگزاری دیدارهای چهره به چهره استاندار با مردم بسترهای لازم برای تحقق این امر را فراهم می کنند.
ملاقات مردمی استاندار هرمزگان که به طور معمول روزهای سه شنبه هر هفته برگزار می شود، به دلیل ماموریت کاری وی در روز گذشته، امروز چهارشنبه برگزار شد.
همچنین امکان تعیین وقت ملاقات با استاندار هرمزگان از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری هرمزگان به نشانی Hormozgan.ir وجود دارد و سامانه ارتباطی سامد به شماره ۱۱۱ نیز بستری است که مردم می توانند با برقراری تماس، مسائل، مشکلات و نظرات خود را مطرح کنند.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha