رقابت‌های بسکتبال قهرمانی نخبگان کشور در شهرکرد آغاز شد

شهرکرد - ایرنا - مسابقات قهرمانی کشور نخبگان زیر ۱۸ سال از گروه B2 عصر چهارشنبه با برگزاری یک دیدار میان تیم‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری در شهرکرد آغاز شد.

 دبیر هیات بسکتبال چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور تیم‌های کردستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمان در گروه B2 رقابت‌های قهرمانی کشور نخبگان زیر ۱۸ سال گفت: این مسابقات به دلیل غیبت تیم کرمان با برگزاری سه دیدار انجام می‌شود.

ناصر مهدیان در گفت‌وگو با ایرنا افزود: بر اساس برنامه مسابقات ۲ تیم خوزستان و چهارمحال و بختیاری در عصر چهارشنبه در مجموعه ورزشی تختی شهرکرد به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بسکتبالیست‌های شهرکردی موفق شدند با نتیجه ۷۴ بر ۵۵ پیروز میدان شوند.

وی یادآور شد: دیدار تیم‌های خوزستان و کردستان عصر روز پنج‌شنبه و مسابقه میان کردستان و چهارمحال و بختیاری نیز روز جمعه برگزار می‌شود.

دبیر هیات بسکتبال چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه از این گروه ۲ تیم به دور بعدی رقابت‌ها راه می‌یابند، اظهار داشت: مسابقات بسکتبال نخبگان کشور با عنوان جام پدیده‌ها در مهر امسال در هشت منطقه برگزار شد که درمجموع ۱۶ تیم به دور دوم راه یافتند که در این مرحله نیز هشت تیم با صدرنشینی در گروه‌های خود جواز حضور در دور سوم رقابت‌ها را به دست خواهند آورد.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری به ‌عنوان یکی از قطب‌های بسکتبال کشور شناخته می‌شود که در ۴۰ سال اخیر در تمامی دوره‌های مختلف یک بازیکن در تیم ملی داشته است.

هم‌اکنون نیز بهنام یخچالی، مجید جمشیدی و رسول مظفری به عنوان ورزشکاران این استان، پای ثابت تیم ملی بسکتبال ایران را تشکیل می‌دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha