استعفای دسته‌جمعی کادرفنی تیم ملی فوتسال به جز سرمربی

تهران- ایرنا- کادرفنی تیم ملی فوتسال به جز سرمربی این تیم استعفا داده‌اند و از این رو کادرفنی دچار تغییرات بسیار گسترده‌ای خواهد شد.

به گزارش ایرنا، قرار است از سوی «شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» رییس فدراسیون فوتبال طی امروز یا فردا در مورد نیمکت تیم ملی فوتسال تصمیم‌گیری شود. در جلسه «سیدمحمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی با «حسن‌ کامرانی‌فر» دبیر کل فدراسیون و دیگر مسوولان بر ماندن ناظم‌الشریعه نظرات مثبتی ارائه شده اما این عزیزی خادم است که تصمیم نهایی را در این خصوص می‌گیرد. 

پیش از این خبر استعفای «محمد هاشم‌زاده» و «محمدرضا حیدریان» انتشار یافته بود که البته حیدریان تا کنون نامه‌ای در این خصوص به فدراسیون فوتبال نداده است. هاشم‌زاده و «میشل پطروس» مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی در حال حاضر نامه‌های استعفای خود را تحویل فدراسیون داده‌اند اما هنوز جدایی آن‌ها رسمی نشده است. 

حیدریان نیز دیگر قصد حضور در تیم ملی را ندارد اما او قصد نامه‌نگاری در این خصوص را ندارد. 

«جلیل دوران» مربی بدنساز تیم ملی فوتسال نیز در حال حاضر در شیراز حضور دارد و قصد ندارد برای استعفای خود تا تهران سفر کند اما به نظر می  رسد کار او با تیم ملی به پایان رسیده است.

با استعفای دسته‌جمعی کادرفنی تیم‌ ملی فوتسال، اگر ناظم‌الشریعه در سمت خود ابقا شود، کار سختی برای انتخاب کادر جدید خواهد داشت. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha