امیرعبداللهیان: تلاش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف نشده است

تهران- ایرنا- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه به سر می‌برد در یادداشتی تاکید کرد که در دوران قرنطینه رایزنی‌های دیپلماتیک و تلاش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف نشده است.

به گزارش دوشنبه شب ایرنا، امیرعبداللهیان در یادداشتی در اینستاگرام نوشت: سلام به شما، در روزهای گذشته با ابتلا به بیماری کرونا، به توصیه پزشکان در خانه‌ قرنطینه‌ام، اما این به آن معنا نیست که رایزنی‌های دیپلماتیک و تلاش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف شده است.

وی افزود: در چند روز گذشته در گفت‌ وگوهای تلفنی با همتایانم، از جمله وزرای خارجه روسیه، چین، آذربایجان، عراق، سوریه، انگلیس، ترکیه و آلمان به بحث و تبادل نظر درخصوص مباحث دوجانبه، منطقه‌ای و بین المللی ادامه دادم. این گفت‌ وگوها در ساعات و روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.

امیرعبداللهیان نوشت: از همه عزیزانی که در این روزها ابراز لطف داشته و جویای وضعیت سلامت من بودند، کمال تشکر را دارم. امیدوارم با پایان دوره ابتلا به این بیماری، توفیق یافته و به سرعت به محل خدمت بازگشته و با انرژی بیشتر از قبل در جهت تحقق منافع ملت بزرگ ایران بکوشم.

وی تصریح کرد: ضمنا صفحه اینستاگرام من به حساب کنونی به آدرس AmirabdollahianHossein منتقل شده و تلاش می‌کنم از این پس به صورت مرتب در خصوص فعالیت‌های خود و همکارانم به ملت عزیز ایران گزارش دهم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha