ذوالنوری: در نبرد فرهنگی با دشمن باید به حزب‌اللهی‌ها میدان بدهیم

قم - ایرنا - نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، ریشه‌های ناهنجاری‌ها را جهل، فقر، اعتراض به وضع موجود و تهاجم فرهنگی دشمن دانست و گفت: ما باید بپذیریم که در جنگ با دشمن هستیم و در این جنگ باید به حزب اللهی‌ها میدان دهیم و از آنها حمایت کنیم.

به گزارش دوشنبه شب روابط عمومی آستان حضرت معصومه (س) حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری در نشست ستاد عالی امر به معروف و نهی از منکر قم با بیان اینکه من قانونی در رابطه با سگ گردانی در قوانین پیدا نکردم اظهار داشت: این در حالی است که بسیاری از کشورها از اروپا گرفته تا کشورهای عربی قوانین محکم، متقن و سنگینی برای این موضوع دارند.

وی گفت: تصویب قانون برای جرم انگاری ناهنجاری‌هایی مانند دوچرخه سواری زنان در سطح شهر، بدحجابی و موارد دیگری که هنجارهای جامعه را مورد هجوم قرار می دهد نیازمند درخواست دستگاه‌های مربوطه است و خوشبختانه مجلس یازدهم برای حل این مسائل مستعد است.

ذوالنوری افزود: اگر برخی از قوانین موجود ما بازدارندگی ندارند هر دستگاهی باید متناسب با مأموریت و نیاز خود در قوانین بازنگری کند و برای تصویب به مجلس پیشنهاد کند تا همانطور که پلیس راهور جریمه ها را مرتب بروزرسانی می‌کند جرایم دیگر هم بازنگری و بروزرسانی شود.

وی با بیان اینکه برخی از برنامه‌های صدا و سیما مروج ناهنجاری‌ها در جامعه است ادامه داد: متاسفانه برخی از بازیگران تلویزیون در فیلم‌ها، مصاحبه‌ها و فضای مجازی مروج ناهنجاری‌ها در جامعه هستند.

وی با بیان اینکه برخی از مجموعه‌های خدماتی خانم‌هایی را با وضعیت نامناسب در پیشخوان خود قرار داده‌اند گفت: اگر می‌خواهیم با بدحجابی مقابله کنیم باید یک اراده یکدست ایجاد شود و همانطور که قبل از انقلاب مردم خودجوش عمل می‌کردند باید همه بخواهند تا بتوان به نتیجه رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha