مظلومی: استرا و پادوانی دغدغه فعلی استقلال هستند

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: دغدغه فعلی ما (آندره‌آ)استراماچونی و البته (لئوناردو)پادوانی است؛ پادوانی شکایت کرده و ما به رأی اولیه که ۱۰۰ هزار دلار بود اعتراض کردیم و اکنون منتظر رأی استیناف استراماچونی هستیم.

به گزارش ایرنا، «پرویز مظلومی» روز دوشنبه در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان استقلال اظهار داشت: این مراسم همزمان با سالگرد درگذشت منصور پورحیدری بود و روز بزرگی برای هواداران استقلال است. متاسفانه نشد که همه پیشکسوتان استقلال به این جلسه بیایند. خیلی وقت است که دنبال این مسئله بودیم تا اتحادی بین هواداران باشد. اتحاد و همدلی در تیم و بین کادرفنی، بازیکنان، هیات مدیره و مدیریت شکل گرفته که باعث موفقیت می‌شود. مسئله اقتصادی پیشکسوتان نیز مطرح بود که مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه مطرح کرد تا اگر پیشکسوتان مشکلی دارند، رفع کنیم. 

وی در خصوص اینکه مدیرعامل باشگاه موفق به متقاعد کردن دیگر مدیران عامل برای تبلیغات محیطی نشده است، اضافه کرد:‌ آجورلو در تلاش است و منظورتان از اینکه «نتوانست متقاعد کند» را متوجه نمی‌شوم. این حق ما است که باشگاه استقلال خودش بخواهد موضوع تبلیغات محیطی را دنبال کند. راه باشگاه برای درآمدزایی، تلویزیون است که چیزی از آن سهم ما نمی‌شود. از تبلیغات محیطی نیز پول ناچیزی به ما می‌رسد و چگونگی تقسیم آن مشخص نیست.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد پرونده «آندره‌آ استراماچونی» و شکایت احتمالی «هروویه میلیچ» و «شیخ دیاباته» تاکید کرد: میلیچ پیام داده و اعلام کرده حاضر است در این خصوص به توافق برسیم. دیاباته هم همین شرایط را دارد اما دغدغه فعلی ما استراماچونی و البته پادوانی است. پادوانی شکایت کرده و ما به رأی اولیه که ۱۰۰ هزار دلار بود اعتراض کردیم و اکنون منتظر رأی استیناف استراماچونی هستیم.

مظلومی درباره تنش بین دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی در تیم ملی نیز گفت: سرمربی و بازیکن هر کدام اختیاراتی دارند. مربی باید حرف اول و آخر را بزند و بازیکن نیز باید آن را اجرا کند. این موضوع نباید بزرگ شود. باید اجازه بدهیم این مسئله بین خودشان حل شود. طارمی بازیکن بزرگی است اما جایگاه او در تیم، مشخص است. شاید حرف او منطقی و درست باشد، اما این قضیه را فدراسیون فوتبال و خودشان در تیم ملی باید حل کنند. دو بازی مهم داریم و معتقدم تیم ملی بدون طارمی هم موفق می‌شود. 

مربی اسبق تیم ملی فوتبال در خصوص دو دیدار پیش روی تیم ملی در انتخابی جام جهانی گفت: سوریه و لبنان حریفان قدرتمندی برای ما نیستند. خوشبختانه در گروهی قرار گرفتیم که از حالا باید خود را در جام جهانی ببینیم. کره جنوبی رقیب ما بود که نتوانستیم آن‌ها را شکست دهیم اما در کره می‌توانیم از آن‌ها سه امتیاز را بگیریم. برعکس گروه دیگر که گروه مرگ است، گروه ایران گروه خوبی است. تیمی حریف ما نمی‌شود مگر مسائل حاشیه‌ای مشکل‌ساز شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha