۱۷ آبان ۱۴۰۰، ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 84533993
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بازار مرغ و تخم مرغ در استان سمنان به ثبات رسید

۱۷ آبان ۱۴۰۰، ۱۴:۳۸
کد خبر: 84533993
بازار مرغ و تخم مرغ در استان سمنان به ثبات رسید

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: کمبود گوشت مرغ و تخم مرغ در واحدهای عرضه‌کننده استان مشاهده نمی‌شود و بازار این اقلام به ثبات مورد نظر رسید.

 به گزارش ایرنا، علی تشنه دل روز دوشنبه به رسانه ها بیان کرد: در بحث فراوانی کالاهای اساسی و ذخایر کالاهای راهبردی کمبودی در استان سمنان وجود ندارد.

وی با اشاره به برخورد جدی با عوامل نابسامانی های اخیر در بازار مرغ و تخم مرغ افزود: با هرگونه عرضه غیرقانونی و خارج از شبکه کالاهای اساسی به ویژه مرغ و تخم مرغ به طور جدی برخورد و اعمال قانون خواهد شد.

تشنه دل عنوان کرد: گزارش هایی از وضعیت کالاهای اساسی در استان توسط بازرسی اتاق اصناف مرکز استان تهیه می شود و همچنین پیرامون نحوه برخورد با محموله های مرغ زنده فاقد گواهی حمل بهداشتی طیور توسط پلیس امنیت اقتصادی و سازمان جهاد کشاورزی تصمیم گیری می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: مقدمات لازم برای هماهنگی به‌منظور خرید میوه شب عید برای استان در حال انجام است و در خصوص بحث ذخیره‌سازی مناسب و مطلوب کالاهای اساسی و راهبردی در استان از طریق به‌کارگیری سردخانه های مجهز تاکید شد./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha