طرح محدودیت تردد زوج و فرد در کرمانشاه اجرا می‌شود

کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرای طرح محدودیت تردد زوج و فرد خودروها از روز شنبه (۲۲ آبان) در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در این طرح خودروهای دارای پلاک زوج روزهای زوج و خودروهای دارای پلاک فرد روزهای فرد هفته می‌توانند در محدوده‌های تعیین شده تردد داشته باشند.

سرهنگ محمد حیدری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ساعت اجرای این طرح را ۱۵ تا ۲۰ اعلام کرد و افزود: طرح زوج و فرد خودروها در بافت مرکزی شهر از میدان آزادی تا سه راه شورا، بلوار افشار طوس از تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه و چهار راه جلیلی تا سه راهی لشکر اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه اظهار کرد: به منظور آگاهی مردم از اجرای این طرح بنرهای اطلاع رسانی در ورودی مسیرهای اعلام شده برای اجرای طرح زوج و فرد نصب می‌شود.

سرهنگ حیدری جریمه ورود به طرح زوج و فرد را یک میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: این طرح شامل خودروها و موتورسیکلت‌های شخصی می‌شود و وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی‌ها و اتوبوس‌های خط واحد از این طرح مستثنی هستند.

وی هدف از اجرای طرح زوج و فرد را تسهیل در تردد، ساماندهی ترافیک معابر شهری و ایجاد نظم و انظباط ترافیکی در هسته شهر کرمانشاه و سوق دادن شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی اعلام کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha