برتری فاینورد مقابل آلکمار در دیداری ویژه برای جهانبخش

تهران- ایرنا- تیم فوتبال فاینورد در حضور ستاره ایرانی خود موفق شد آلکمار را شکست دهد و به صدر جدول اردیویسه نزدیک‌تر شود.

به گزارش ایرنا، در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته دوازدهم لیگ هلند، (اوردیویسه) تیم فوتبال فاینورد از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه دکویپ شهر روتردام به مصاف دیگر تیم با سابقه تیم فوتبال هلند یعنی آلکمار رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر یاران جهانبخش خاتمه یافت.

علیرضا جهانبخش در شرایطی این دیدار را از روی نیمکت فاینورد آغاز کرد که این دیدار برای او از جهاتی حائز اهمیت بود. این بازیکن ایرانی در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ در تیم آ زد آلکمار عضویت داشت و توانسته بود با پیراهن این تیم آقای گل فوتبال هلند شود.

البته جهانبخش به خاطر مصدومیت جزئی این بازی را از روی نیمکت آغاز کرد. این بازیکن دیدار قبلی تیمش را هم به خاطر همین مصدومیت از دست داده بود.

با این حال ستاره و کاپیتان تیم ملی ایران از دقیقه ۷۹ برای تیمش وارد زمین شد.

فاینورد که به دنبال این بود از این دیدار خانگی بیشترین امتیاز را بگیرد و به صدر جدول نزدیک شود، بازی را هجومی آغاز کرد اما دفاع محکم آلکمار مانع باز شدن دروازه تیمش شد تا اینکه در دقیقه ۹۲ سرانجام یاران جهانبخش دروازه تیم میهمان را باز کردند تا سند برتری تیم امضا شود.

فاینورد با ۳ امتیاز این دیدار و البته یک بازی کمتر ۲۵ امتیازی شد و در رده سوم جدول اردیویسه قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha