۱۶ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۱۹
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84532196
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

سه خبرکوتاه از شهرداری سنندج

سنندج- ایرنا- رونمایی از کتاب فرهنگ جامع واژگان انگلیسی به فارسی ایثار، تقدیر از اقدام خداپسندانه خیر نیک اندیش سنندجی و کسب مقام کشوری اداره پدافند غیرعامل شهرداری سه خبرکوتاه از شهرداری سنندج است.

به گزارش ایرنا، شهردار سنندج در آیین رونمایی از کتاب فرهنگ جامع واژگان انگلیسی به فارسی ایثار اظهار داشت: در دنیای امروز رخدادها، حوادث، بحران‌ها و فجایع انسان ساخت و طبیعی در حال افزایش بوده و آگاهی از علوم مرتبط با آن از ضروریات محسوب می شود.

سید انور رشیدی افزود: در همین راستا آینده‌پژوهی و پیش‌بینی حوادث پیش رو منجر به تولد استراتژی های پیشگیرانه و مقابله با این دست از آثار مخرب بوده که نمود آن را در چند شاخه می توان مشاهده کرد.

وی گفت: امسال کارکنان اداره پدافند غیرعامل شهرداری با طراحی سامانه مدیریت لجستیک امداد و نجات و کمک رسانی در چرخه مدیریت بحران در اولین رویداد سوانح طبیعی کشور توانستند به عنوان یکی از طرحها و ایده های برتر در سطح کشور معرفی  و شناخته شوند.
سه خبرکوتاه از شهرداری سنندج

شهردار سنندج با بیان اینکه از دیگر اقدامات اداره پدافند این شهرداری گردآوری و چاپ کتاب فرهنگ جامع واژگان انگلیسی به فارسی ایثاراست، اظهار داشت: این کتاب شامل ۱۲ هزار لغت و عبارت تخصصی همراه با ترجمه، اختصارات و استانداردهای حوزه‌های مدیریت بحران، پدافند غیرعامل، آتش نشانی و HSE است.

وی افزود: این کتاب ارزشمند با تلاش پنج ساله کامبیز پوشنگ باقری، عرفان رحیمی دره باغ، موحد بابائی و فاروق ساعدی از کارکنان شهرداری سنندج گردآوری شده و به چاپ رسیده است.

رشیدی یادآور شد: کتاب فرهنگ جامع واژگان انگلیسی به فارسی ایثار ۸۰۰ صفحه است و کلمه ایثار مخفف تیم امداد و نجات بین المللی ( International search and rescue  )است.

تقدیر از اقدام خداپسندانه خیر نیک‌اندیش سنندجی

شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج در راستای تقدیر از اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه ادیب ساعد موچشی از کارکنان شهرداری و خانواده اش که  نسبت به خرید سردخانه صفر درجه با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی و اهدا آن به آرامستان بهشت محمدی اقدام کرده بود تقدیر کردند.
سه خبرکوتاه از شهرداری سنندج

رییس شورای اسلامی شهر سنندج در این آیین ضمن تقدیر از این اقدام  خداپسندانه گفت: بسیار خرسندیم که یکی از کارکنان شهرداری با این اقدام خیرخوهانه در راستای رفع مشکلات بخشی از شهر اقدام کرده  و قطعا اقدام ماندگار این خانواده سال‌ها در اذهان باقی خواهد ماند.

فرزاد زارعی افزود: قطعاً شهرداری و شورای اسلامی شهر نیازمند تعامل و همکاری تمام نهادها و شهروندان است و از شهروندانی که ما را در ارائه بهتر خدمات یاری کنند، تقدیر می کنیم.

کسب مقام سوم اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج

مدیر اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج با اشاره به کسب مقام سوم فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری توسط اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج درچهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل شهری گفت: این همایش ۱۰ آبان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار و فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری در۲ بخش مدیران شهرداری‌ها و مدیران برگزیده دستگاههای اجرایی معرفی و از خدمات رسانی آنان در این حوزه تجلیل شد.

کامبیز پوشنگ باقری اعلام کرد: در حوزه مدیران برگزیده شهرداری مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان، شهر قدس، شهرداری سنندج، شهرداری آبادان، بروجرد، شهرداری بندرعباس، شهرداری خرم آباد، بیرجند، شهرداری مشهد، بابل و نیشابور به ترتیب عنوان های اول تا یازدهم را کسب کرده اند.

وی افزود: مدیران برگزیده دستگاههای اجرایی نیز به ترتیب شامل معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری، مدیرکل دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و مشاور رییس و مدیرکل حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بود.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha