ورزشکاران پیوند عضو زنجان برای اعزام به مسابقات کشوری معرفی شدند

زنجان - ایرنا - دبیر هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان گفت: ورزشکاران برتر این استان برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی کشور، برگزیده و معرفی شدند.

رقیه کامران روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها آذر ماه سالجاری در ۶ رشته از ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا و در ۲ بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد و زنجان نیز با ۱۰ ورزشکار برتر و منتخب به رقابت خواهد پرداخت.

وی با بیان اینکه این مسابقات در ۶ رشته ورزشی "اسکواش، بدمینتون، دارت، پتانگ، دو و میدانی و تنیس روی میز" برگزار می شود، اظهار داشت: زنجان در رشته های "اسکواش، بدمینتون و تنیس روی میز" شرکت نخواهد کرد.

کامران ادامه داد: مسابقات اسکواش، بدمینتون، پتانگ و دارت در تهران، دو و میدانی در استان فارس و تنیس روی میز نیز به میزبانی قزوین برگزار خواهد شد و ورزشکاران اعزامی نیز به همراه یک مربی و سرپرست در این پیکارها حضور خواهند داشت.

دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان به اسامی ورزشکاران اعزامی استان به این مسابقات اشاره کرد و گفت: زهرا اوسطی، زهرا ملکی، زهرا محمدی،  صبا محمدی، حمید ابوالحسنی، ابوالفضل صفری، بهروز به‌آوری و یزدان ذوالقدر در رشته پتانگ، امیر محمد رحمانی در رشته دارت، عباس محمودی در رشته دو و میدانی (دو ۴۰۰ متر و پرتاب نیزه ۸۰۰ گرمی) به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha