مطهری: درک نمی‌کنم که می‌گویند پرسپولیس در بحران است

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: تعجب می‌کنم که می‌گویند پرسپولیس در بحران است و این موضوع را درک نمی‌کنم.

به گزارش ایرنا، حمید مطهری شنبه شب بعد از تساوی پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی با توجه به شرایط زمین، سنگین بود. گل‌گهر تیم خوبی است. با فرصت چهار روزه‌ای که داشتیم ۲ روز به ریکاوری و بازسازی تیم اختصاص پیدا کرد. ۲ جلسه توانستیم کار تاکتیکی انجام دهیم و به شکل جدیدی بازی کردیم. داشتیم خوب پیش می‌رفتیم.

وی افزود: یک سری نکات کوچک وجود داشت که با توجه به زمان ۴۸ ساعته طبیعی بود. وینگر بک‌ها عرض حمله ما را خوب نمی‌ساختند ولی تلاش کردند. یارهای جلوی زمین باید دیوار می‌شدند و بیشتر توپ را نگه می‌داشتند. کارهای ترکیبی با ۲ جلسه تمرین تا این حد هم که انجام شد خوب بود. روی اتفاق و در بدترین زمان ممکن گل خوردیم و از لحاظ روحی آسیب دیدیم. نیمه دوم با تغییرات ایجاد شده به بازی برگشتیم. مالکیت و فرم بازی‌مان هم خوب بود. متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم و از هوادران عذرخواهی می‌کنم.

مربی پرسپولیس درباره تغییرات نفری ایجاد شده تصریح کرد: همه بچه‌های ما متعهدانه کار خودشان را انجام می‌دهند؛ چه آنها که داخل زمین هستند و چه آنها که بیرون از زمین حضور دارند. از بیرون می‌شنوم که می‌گویند پرسپولیس در بحران است و من تعجب می‌کنم و درک نمی‌کنم. تیمی که به این خوبی در این ۲ سالی که ما مسوولیت داشتیم کار کرده و علیرغم کمبودها کارش را انجام داده است. همیشه گفتم قوی‌تر از بهانه‌هایمان باید باشیم. باید بیشتر تلاش کنیم و نقطه ضعف‌ها را برطرف کنیم تا تیم بهتری شویم. ما بهانه نمی‌آوریم. این کار ماست و باید برایش زحمت بکشیم.

وی در پاسخ به این سوال که نگرانی هواداران پس از گذشت چهار هفته منطقی است یا خیر بیان داشت: چهار بازی انجام شده و با صدر سه امتیاز فاصله داریم که اصلا امتیازی نیست. هواداران باهوش باشند و اسیر فضای مجازی شوند. همیشه تیمشان را حمایت کنند. پرسپولیس تیم نیست؛ پرسپولیس یک فرهنگ و فلسفه به تمام معنا است.

مطهری در پایان درباره جذب ۲ بازیکن تاجیکستانی گفت: اجازه بدهید راجع به این موضوع صحبت نکنم و مسئولان باشگاه نظر بدهند.

دیدار تیم‌های گل‌گهر و پرسپولیس از هفته چهارم لیگ برتر که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha