استاندار همدان بر توسعه شهرک های صنعتی براساس سیاست های دولت تاکید کرد

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت که شهرک ها و نواحی صنعتی استان در راستای سیاست های توسعه ای و عدالت محورانه دولت سیزدهم باید توسعه پیدا کند.

به گزارش ایرنا، "علیرضا قاسمی فرزاد" روز شنبه در دیدار با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ضمن تشریح مسائل و مشکلات حوزه شهرک های صنعتی استان همدان، افزود: برنامه ریزی برای توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی و افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی استان ضروری است.

 وی با اشاره به سیاست های دولت سیزدهم برای توسعه عدالت محور، اظهار داشت: انتظار داریم جایگاه شهرک های صنعتی استان در بخش کمی و کیفی ارتقا یابد.

استاندار همدان ساماندهی واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی را زمینه ساز افزایش نظارت و  کمک به رونق تولید دانست.

قاسمی فرزاد تاکید کرد: برای افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی استان همدان باید برنامه ریزی شود تا شاهد افزایش تولید واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این مراکز باشیم.

وی اظهار داشت: شهرک فناوری های برتر، شهرک صنعتی ازندریان و شهرک سیر از جمله مراکز صنعتی و تولیدی نیازمند حمایت ویژه در استان همدان هستند.

استاندار همدان ابراز امیدواری کرد: با استقبال خوب سرمایه گذاران زمینه راه اندازی شهرک های جدید در دیگر شهرهای استان نیز فراهم شود. 

قاسمی فرزاد گفت: حل مشکل برق و آب از نیازهای اصلی واحدهای تولیدی و صنعتی استان همدان است که باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد. 

به گزارش ایرنا، «علی رسولیان» مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران روز شنبه در سفر به استان همدان از شهرک ها و  نواحی صنعتی استان دیدن کرد.

 وی در این بازدیدها، حمایت و مانع زدایی از بخش تولید را از اولویت های محوری دولت برشمرد و گفت که دولت و وزارت صمت برای تامین و تحقق مطالبات تولیدکنندگان و صنعتگران تلاش می‌کند.

استان همدان دارای ۲۶ شهرک و ناحیه صنعتی است که افزون بر یک هزار واحد در این مناطق مشغول تولید هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha