حسینی: کسی از بازیکنان حمایت نمی‌کند/ گل‌گهر را تحت فشار گذاشتیم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چون بازیکنان اتحادیه ندارند و کسی از آنها حمایت نمی‌کند، هر کاری انجام می‌دهند.

به گزارش ایرنا، سید جلال حسینی شنبه شب پس از تساوی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی سختی بود. بچه‌ها خیلی تلاش کردند و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم و تیم حریف را تحت فشار گذاشتیم اما توپ‌هایمان گل نشد و بازی به تساوی رسید.

وی درباره صحبت‌های وریا غفوری راجع به کسر پنج درصد از قرارداد بازیکنان طبق گفته سازمان لیگ خاطرنشان کرد: صد درصد ما هم با نظر بازیکنان و مربیان موافق هستیم. نمی‌دانم چه قانونی است که گذاشته‌اند و هیچکس هم نمی‌تواند صحبت کند. چون بازیکنان اتحادیه ندارند و کسی از آنها حمایت نمی‌کند، هر کاری انجام می‌دهند.

کاپیتان پرسپولیس در پایان گفت: ما نه بیمه داریم و نه چیز دیگری. پول کم می‌کنند و کسی نمی‌تواند به آنها چیزی بگوید. عزیزی خادم رییس فدراسیون باید ورود کند تا با بازیکنان و مربیان صحبت شود. کسی از بازیکنان حمایت نمی‌کند. امیدوارم فدراسیون جدید با مشورت، تصمیم نهایی را بگیرد. این ماجرا برای چند سال پیش است و امیدوارم به خوبی حل و فصل شود.

تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب کاپیتان خود مقابل گل گهر سیرجان متوقف شد و حالا با هفت امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته چهارم است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha