معاون وزیر صمت: برای تحقق مطالبات تولیدکنندگان و صنعتگران تلاش می‌کنیم

همدان_ ایرنا_ مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران حمایت و مانع زدایی از بخش تولید را از اولویت های محوری دولت برشمرد و گفت که دولت و وزارت صمت برای تامین و تحقق مطالبات تولیدکنندگان و صنعتگران تلاش می‌کند.

به گزارش ایرنا، «علی رسولیان» روز شنبه در بازدید از شهرک ها و  نواحی صنعتی استان همدان، اظهار داشت: واحدهای تولیدی توانمندی در شهرک های صنعتی استان همدان  به ویژه شهرک ویان فعال دارند که این امر نشان از رونق تولید در این منظقه دارد. 

معاون وزیر صمت با بیان اینکه بیش از ۵۷ واحد در شهرک صنعتی ویان مشغول به فعالیت هستند، افزود: در میان آن ها واحدهای توانمندی وجود دارد که درخواست هایی نیز دارند که برای تامین و تحقق مطالبات آنها تلاش می کنیم.

رسولیان از «مجتمع فولاد راد» به عنوان یک واحد صنعتی توانمند یاد کرد و افزود: طبق گزارش های واصله تا پایان سال جاری واحدی دیگری توسط این مجموعه به بهره‌برداری خواهد رسید که در حال حاضر  حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: این واحد دارای مطالبه ای در خصوص تامین مالی بود که با پیگیری های به عمل آمده با بانک ملت این موضوع تامین می شود.

او همچنین از واحد «پترو کک آرین» که در زمینه تولید خمیرهای الکترو گرافیتی فعال است بازدید کرد و گفت: این واحد نیز قصد اجرای طرح توسعه و تکمیل زنجیره تولید کالا را دارد که در این خصوص مورد حمایت قرار می گیرد.

استان همدان دارای ۲۶ شهرک و ناحیه صنعتی است که افزون بر یک هزار واحد در این مناطق مشغول تولید هستند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha