۱۵ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۱۵
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 84531458
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ خبر کوتاه انتظامی از بوکان

مهاباد- ایرنا- کشف بیش از ۲ کیلوگرم مواد مخدر و توقف محموله قاچاق، ۲ خبر انتظامی از شهرستان بوکان طی ۲ روز گذشته است.

فرمانده انتظامی بوکان روزشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از کشف ۲ کیلو و ۴۰۰ گرم موادمخدر خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر از یک توزیع کننده موادمخدر در یکی از محلات شهر بوکان کشف وضبط شد.

سرهنگ سلمان حیدری افزود: برابر اطلاعات واصله مبنی بر اینکه فردی در سطح شهرستان بوکان  در زمینه نگهداری و توزیع مواد مخدر فعالیت دارد موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با تلاش و پیگیری‌های مستمر و بررسی های فنی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یک نفر توزیع کننده شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضایی و بازرسی‌ از محل این مقدار مواد مخدرازنوع تریاک  کشف و در این راستا یک نفر دستگیر و به همراه پرونده به مرجع قضایی شهرستان معرفی شد.

۲ خبر کوتاه انتظامی از بوکان

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از کشف محموله قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان نیز خبرداد.
 سرهنگ سلمان حیدری در تشریح جزئیات این خبر افزود: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور بوکان- سقز یک دستگاه سمند را به ظن حمل کالای قاچاق توقیف کردند.

وی افزود:  در بررسی از سمند توقیف شده،  مقدار ۱۵۰ متر پارچه و ۶ هزار و ۶۲۰ نخ انواع سیگار قاچاق کشف شد که برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش محموله کشف شده ۳۰۰میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی بوکان اضافه کرد: این راستا ۲ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ حیدری از شهروندان خواست درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب قاچاق کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود

بوکان با ۳۰۰هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha