دستور ترخیص محموله ۶ هزارتنی غذای زنبور ازگمرک شهید رجایی صادر شد

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان از صدور دستور ویژه قضایی برای ترخیص محموله ۶ هزار تنی غذای زنبور عسل از گمرک شهید رجایی بندرعباس خبر داد.

به گزارش ایرنا،علی صالحی روز شنبه با اشاره به مشکلات زنبورداران و تولیدکنندگان عسل در سراسر کشور برای تخمین نهاده‌ها و غذای زنبور به علت تحریم های ظالمانه و همچنین افزایش قیمت این فرآورده در بازار آزاد با توجه به کمبود آن طی سال های اخیر، افزود: به محض اطلاع از وجود این مشکل و همچنین بر اساس گزارش های واصله مبنی بر انباشت محموله بزرگ غذای زنبور عسل در انبارهای گمرک شهید رجایی بندرعباس، با هدف صیانت از حقوق عامه و به منظور رفع مشکلات تولیدکنندگان، دستور ویژه قضایی برای ترخیص فوری آن صادر شد. 
وی بیان داشت: محموله ۶ هزار تنی آپی پاستا یا همان غذای آماده زنبور عسل در سال ۹۶ وارد کشور شده است و متأسفانه با وجود چهار سال معطلی، تاکنون در انبارهای گمرک شهید رجایی بندرعباس انباشت شده بود.
رییس کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد: با توجه به صدور دستور ویژه قضایی در این خصوص، این محموله بزرگ باید به سرعت بارگیری و ضمن ارسال به سراسر کشور در اختیار  زنبورداران و تولید کنندگان عسل قرار گیرد تا نیاز این حوزه را به میزان قابل توجهی برطرف سازد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha