۲ تیم ازمرکزی به مرحله ملی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج راه یافتند

اراک - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ۲ تیم تولید محتوای دیجیتال بسیج این استان با کسب رتبه مناسب به مرحله کشوری راه یافتند.

سرهنگ پاسدار «محمد گودرزی» روز جمعه در آیین اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج افزود: این رقابت با هدف شناسایی و حمایت از تولیدکنندگان انیمیشن، بازی و نرم افزار در استان مرکزی در قالب هفت تیم سه تا پنج نفره از ۱۲ آبان جاری شروع شد.

وی اظهار داشت: در این رویداد و با نظرات تخصصی هیات داوران در بخش بازی رسانه‌ای، تیم شهرستان خنداب و در بخش پویا نمایی تیم شهرستان محلات به عنوان برگزیده انتخاب و تیم شهرستان فراهان نیز شایسته تقدیر شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: رویکرد بسیج در فضای مجازی حمایت از توانایی‌ها و استعدادها و توانمند سازی است و این رویکرد تاکنون دستاوردهای چشمگیری در حوزه تولید محتوا رقم زده است.

وی اظهار داشت: ما در حوزه محتوا به برکت فرهنگ دینی و انقلابی حاکم، غنی هستیم چرا که قرآن کریم، مکتب اهل بیت(ع) و مکتب امام خمینی(ره) که برگرفته از این ۲ است، موجب شده دست ما در حوزه محتوا بسیار پر باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: انقلاب اسلامی به دلیل بهره‌مندی از محتوای غنی از سال‌های گذشته همواره مورد تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته و دشمنان به دنبال این هستند ارزش‌های اسلامی و انقلابی را تحت عملیاتی سازمان یافته مورد هجمه قرار دهند.

سرهنگ گودرزی افزود: یکی از روش‌های مهم صیانت از فرهنگ دینی و انقلابی تبیین گفتمان قرآنی و دینی انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری تحت عنوان جهاد تبیین این مسئله را یادآور شدند و فضای مجازی یک فرصت و ظرفیت مناسب برای تحقق این امر است.

وی اظهار داشت: امروز یکی از عرصه‌های جهاد جوانان و نوجوانان جهاد تبیین است که جوانان و نوجوانان در گام دوم انقلاب علاوه بر نقش آفرینی در جهاد علمی و جهاد خدمت رسانی باید در جهاد تبیین نقش آفرینی کنند و قله‌های بلند را فتح کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: سازمان فضای مجازی بسیج از پنج سال گذشته کار خود را به شکل کاملا حرفه‌ای در حوزه تولید محتوای دیجیتال آغاز کرده و به صورت تخصصی در این زمینه پیش رفته که علاوه بر ایجاد زیرساخت‌ها اقدامات خوبی در این راستا شکل گرفته است.

مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی از ۱۲ لغایت ۱۴ آبان‌ماه در سه عرصه پویا نمایی، بازی‌های تلفن همراه و نرم افزارهای تلفن همراه برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha