آمریکا در انزوای تاریخی خود به سر می برد

تهران- ایرنا- اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در بیانیه ای به مناسب یوم الله ۱۳ آبان با تاکید بر اینکه تمام توان و قدرت خود را برای مقابله با دشمنان آماده کنیم، اعلام کرد: آمریکا در انزوای تاریخی خود به سرمی برد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در ادامه این بیانیه آمده است: بی تردید این سعادت الهی از روحیه استکبار ستیزی و از برکات ارزشمند جبهه مقاومت است و یقین داریم که امروز نقطه عطفی در فروپاشی آمریکای جنایتکار است.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: ایران و منطقه اسلامی پر از مالک ها و زینب هایی است که پس از شهادت الگویشان و سید مدافعان حرم، سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برخاسته اند تا علم مجاهدت بر زمین نماند. صهیونیست ها باید بدانند که انتقام سخت هنوز انجام نشده است و تلاش برای تقاص گیری از دشمنان اسلام در لحظات زندگی مان جاری است و در هم کوبیدن پایگاه آمریکایی توسط موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخش کوچکی از انتقام و سیلی به اقتدار پوشالی آمریکا در جهان بود.  

این بیانیه می افزاید: چه زیبا گفت این مرد حکیم و فرزانه، این سید خراسانی که آمریکا به سمت افول خود با شتاب در حال حرکت است. سیاست های عمیقا ضد اسلامی و ضد انسانی صهیونیست ها و دولت های استکباری، عامل درد و رنج مردم بی پناه فلسطین و کودکان مظلوم آن است. ما ضمن حمایت از آرمانهای فلسطین تلاش برای ترغیب سایر کشورها برای عادی سازی روابط با این رژیم ستمگر و کودک کش را محکوم کرده و از آن بیزاری می جوییم.

اتحادیه دانش آموزان در این بیانیه اعلام کرد: ما نوجوانان و جوانان از نسل همان پدرانی هستیم که رژیم شاهنشاهی دست نشانده را تار و مار کرد و شما و متحدانتان را سر جایشان نشاند و حالا ما همان مسیر را با بصیرت بیشتر و با صلابت و استواری ادامه خواهیم داد، تا آرمان آزادی همه مستضعفین جهان از چنگال استکبار، با برپایی صلح و احترام به حقوق و عزت ملت ها به لطف الهی و ظهور منجی موعود به سر انجام برسد.

در خاتمه این بیانیه آمده است: دانش آموزان همیشه در صحنه با حضور دولتی انقلابی و برخاسته از اراده ملت ایران بر آن هستند تا در مسیر تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و با همدلی همه دلسوزان، برای رفع مشکلات به پاخیزند و عزت و جایگاه واقعی ملت فهیم ایران اسلامی را در عرصه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به ارمغان آورند. ما دانش آموزان و ملت شریف ایران با مولا و سرورمان حضرت مهدی عج و نائب بر حق ایشان امام خامنه ای تجدید بیعت و اعلام می کنیم تا آخرین قطره خون با لشکر استکبار خواهیم جنگید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha