استاندار جدید قم: اهداف متعالی انقلاب با مدیریت جهادی تحقق می‌یابد

قم - ایرنا - استاندار جدید قم با صدور پیامی ضمن قدردانی از ابراز محبت عموم مردم شریف استان گفت: نیل به اهداف متعالی انقلاب اسلامی در گام دوم، جز به مدیریت جهادی کارگزاران و همدلی مومنانه مردم و مسئولان تحت زعامت رهبر معظم انقلاب و راهنمایی‌های مراجع تقلید محقق نخواهد شد.

به گزارش عصر پنج‌شنبه ایرنا از استانداری قم در پیام سید محمد تقی شاهچراغی آمده است: درود بیکران بر روان پاک امام راحل و همرزمان شهیدم زین الدین و یاران باوفایش با سلام و احترام به مراجع عظام تقلید، علمای اعلام، و مردم شریف و انقلابی قم به ویژه ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا؛ خدمت به شما مردم عزیز که مزین به مجاورت حضرت فاطمه معصومه (س) هستید افتخاری است ستودنی که شکر آن جز به خدمت صادقانه و بی منت محقق نخواهد شد.

پیام ادامه یافته است: از ابراز محبت شخصیت‌ها، بزرگان و نمایندگان محترم و تشکل‌های مردمی و جهادی و گروه‌های فرهنگی و سیاسی، سپاسگزارم و خاضعانه استدعا دارم که از صدور پیام و بیانیه‌های تبریک اجتناب فرموده و این خادم خود را با دعای خیر خویش همراهی نمایند که موفقیت در این مسیر پرفراز و نشیب برای نیل به اهداف متعالی انقلاب اسلامی در گام دوم، جز به مدیریت جهادی کارگزاران و همدلی مومنانه مردم و مسئولان تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای و ارشادات مراجع عظام محقق نخواهد شد.

پیام حاکیست: در پایان خود و کارگزاران استان را به این بیان نورانی امیر مومنان امام علی (ع) توصیه می‌کنم، که فرمود، مسئولیت برای تو طعمه نیست بلکه امانتی بر گردن تو است.

سردار سید محمد شاهچراغی که از مهرماه سال ۹۷ در سِمت فرماندهی سپاه علی بن ابیطالب (ع) در قم مشغول به خدمت می‌باشد، دوازدهم آبان‌ماه جاری با دریافت رای اعتماد از اعضای هیات دولت سیزدهم، به عنوان یازدهمین استاندار این استان انتخاب شد./

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha