تولیدات دیجیتال در مسیر پیشرفت کشور تاثیر گذار است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: تولیدات دیجیتال در مسیر پیشرفت کشور تاثیر گذار است و باید مسوولان و دست اندرکاران از این فضا به خوبی استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از محل برگزاری نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قزوین با اشاره به نقاط قوت این رویداد اظهار داشت: بسیار خرسندیم که امروز جوانان همه تلاش خود را به کار گرفتند تا در حوزه دیجیتال، مشکلات جامعه را حل کنند.

وی افزود: تقویت توانمندی در حوزه دیجیتال و فضای مجازی موجب به‌روز شدن جامعه می‌شود تا از سایر کشورها عقب نماند، بنابراین جوانان فعال در این حوزه نیز هنر موثر و مفید در زندگی مردم را به کار می‌گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اعتماد به جوانان معجزه می‌کند به طوری که در عرصه‌های مختلف هر کجا که به اذن مقام معظم رهبری به میدان آمدند نیز نمره بالایی گرفتند.

این مسوول اضافه کرد: مسوولین هم باید به جوانان اعتماد کنند و به کرامت انسانی و توانایی آنها احترام بگذارند چراکه راه حل بسیاری از مشکلات کشور در دست جوانان است.

آیت‌الله عابدینی با اشاره به ضرورت تقویت جبهه انقلاب اسلامی گفت: وقتی به آیات قرآن کریم نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که اراده خدا در حمایت از مستضعفان و گروه‌های استکبارستیز است، اکنون هم جوانانی که در بسیج و جبهه انقلاب کار می‌کنند نیز مورد حمایت خدا بوده و مصداق حق هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha