انقلاب اسلامی پرچمدار مبارزه با طاغوت و استکبار است

کرمانشاه - ایرنا- رییس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی در طول ۴۳ سال گذشته و با هدایت امامین انقلاب همواره پرچمدار مبارزه با طاغوت و استکبار در عصر حاضر بوده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ حجت الاسلام «محسن مفید» روز پنجشنبه در اجتماع ۱۳ آبان شهر روانسر افزود: باوجود توطئه های مختلف استکبار در عرصه های مختلف بر علیه انقلاب اسلامی، استکبار همچنان با شکست مواجه می شود و اولین عامل پیروزی ملت ایران و جریان انقلاب اسلامی در مقابل با آمریکا به عنوان نماد استکبار و طاغوت، اتکا به قدرت لایزال الهی است.

وی تصریح کرد: فرماندهی و رهبری ولی فقیه، تکلیف مداری مسوولان و خودباوری از دیگر عوامل پیروزی انقلاب اسلامی در مقابله با استکبار جهانی است.

رییس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه اظهار داشت: استمرار پیروزی‌های ما در اتکا به قدرت لایزال الهی و پیروی از ولایت فقیه است و با این پیروی، توانسته ایم از بحران های خطیر عبور کنیم.

حجت الاسلام مفید اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی در بدنه جامعه انسانی مقبولیت پیدا کرده ایم و باید از ظرفیت انسانی برای تحقق آرمان های نظام گام برداریم.

وی با بیان اینکه جنگ با شیطان سختی دارد و پیروز میدان کسی است که اهل ایستادگی است، ادامه داد: مقاومت و ایستادگی سخت ترین مرحله مبارزه با طاغوت است.

رییس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه گفت: به حول و قوه الهی و عمل جهادی جریانات ارزشی و نیروهای مسلح و پشتیبانی ملت ایران هیمنه پوشالی استکبار در هم شکسته شده و اگر اهل استقامت باشیم و از رهبری پیروی کنیم و تحلیل های غلط و محاسبات مادی را کنار بگذاریم، زمان برچیده شدن طاغوت و استکبار فرا رسیده است.

انقلاب اسلامی پرچمدار مبارزه با طاغوت و استکبار است

حجت الاسلام مفید افزود: بر اساس آیات قرآنی اجتناب از طاغوت و ایستادگی، مبارزه و جهاد با طاغوت، وظیفه رهبران دینی و پیامبران الهی است و رهبران دینی مردم را به جهاد دائمی با طاغوت دعوت کرده اند.

وی بیان کرد: اصلی ترین ویژگی طاغوت، استکبار و خودبرتربینی و جلوگیری از حاکمیت حکومت های الهی است اما از ثمره مجاهدت ها و ایستادگی، انقلاب اسلامی دامنه خود را تا مدیترانه گسترش داده و دشمن را با همه تجهیزات در آب های بین المللی مغلوب می کند.

اجرای سرود توسط دانش آموزان و به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل از دیگر برنامه های اجتماع ۱۳ آبان مردم روانسر بود.

نظیر این مراسم نیز در شهر شاهو برگزار شد.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha