پیام ۱۳ آبان، حفظ وحدت ملی و استقامت در برابر توطئه های استکبار است

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه الشتر، گفت: پیام ۱۳ آبان حفظ وحدت ملی، استقامت، پایداری و مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار جهانی است.

حجت الاسلام مراد امیدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه امروز دشمن شناسی یک ضرورت است و اگر دشمن را خوب نشناسیم اسیر توطئه ها و بازی‌های آن خواهیم شد، اظهار داشت: دشمن شناسی و بصیرت دانشجویان خط امام باعث شد لانه جاسوسی آمریکا شناسایی و تسخیر شود و در این حرکت انقلابی مدارک بسیار زیادی از توطئه های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نمایان و سبب کوتاهی دست آمریکا از ایران شد.

امام جمعه الشتر ادامه داد: پیام یوم الله ۱۳ آبان این است که، روحیه استکبارستیزی و ظلم ستیزی ملت غیور ایران اسلامی به پیروی از راه امام عزیز و رهبر معظم انقلاب همیشگی و ماندگار و تغییر ناپذیر است.

حجت الاسلام امیدی خاطرنشان کرد: روحیه استکبارستیزی یکی از اصول مهم انقلاب اسلامی است و یکی از عوامل مهم پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چهار دهه اخیر، روحیه استکبارستیزی بوده که باید به درستی به نسل جوان منتقل و در جامعه نهادینه گردد.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی، برای دست‌یابی به اهداف شوم خود، از زمینه‌ها و راهکارهایی نظیر، ایجاد اختلاف بین مردم کشورهای مستضعف و ترویج فساد و فحشا استفاده می کند، افزود: برنامه آمریکا در قبال ایران این است که می‌خواهد اهرم‌های قدرت را از ایران بگیرد و ابزار اصلی دشمن در این مسیر تحریم است.

امام جمعه الشتر تصریح کرد: در این شرایط وظیفه ما، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها این است که با روشنگری و بصیرت بخشی به آحاد مختلف مردم اهداف و طرح‌های نفوذ جریان استکباری را تشریح و تبیین کرده و در پرتو عمل به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید، فتنه‌ها و توطئه‌های شوم دشمن را نقش برآب کنیم.

۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha