۱۳ آبان نمادی از اراده ملت در ظلم‌ ستیزی و مقابله با استکبار است

مهاباد- ایرنا - امام جمعه بوکان با بیان اینکه واقعه ۱۳ آبان، ابعاد جدیدی به مبارزه ضدآمریکایی در جهان داد، گفت: این روز، نمادی از اراده ملت در ظلم‌ ستیزی و مقابله با استکبار جهانی است.

ماموستا ملا عباس احمدی روز پنجشنبه در اجتماع مردم بوکان افزود: تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره مملو از دلاوری ها و جانفشانی های ملت ایران بوده که سربلندی و افتخار را برای مردان و زنانش به ارمغان آورد که یکی از روزهای به یاد ماندنی و تاثیرگذار در تاریخ پر فراز و نشیب ایران اسلامی ۱۳ آبان است.

وی با اشاره به ناکامی دزدی آشکار آمریکا در آب های بین المللی از نفتکش ایرانی در روز گذشته اضافه کرد: حرکت نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آبهای آزاد و ناکام گذاشتن استکبار جهانی، خوی سلطه گری آنها را پیش جهانیان برملا کرد.

امام جمعه بوکان بیان کرد: این امر انگیزه مسوولان را برای خدمت به مردم بیشتر خواهد کرد و مسوولان باید بیش از بیش برای خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم ثابت قدم و کوشا باشند.

به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم  پرچم آمریکا و اسراییل غاصب به آتش کشیده شد و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز داشتند.

این مراسم در فلکه فرمانداری و با حضور مسوولان از جمله فرماندار، امام جمعه و مسوولان اجرایی و اقشار مختلف مردم بوکان بر گزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha