سردار جلالی: سبزپوشان سپاه خاطره تحقیر آمریکا را زنده کردند

تهران - ایرنا - رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام آبان ۱۴۰۰ خاطره تحقیر آمریکا را زنده کردند، گفت: این اقدام مُهر تاییدی بر غروب هیمنه آمریکایی در دریای اقتدار ایران اسلامی است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار غلامرضا جلالی در پیامی به مناسبت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با تاکید براینکه استکبار، انقلاب اسلامی را به عنوان غیریت فرهنگی خود نمی‌تواند تحمل کند، افزود: چهار دهه دشمنی آمریکا و اذناب منطقه‌ای آن به ویژه رژیم کودک‌کش صهیونیستی به ما اثبات کرد که وعده نصرت الهی به مجاهدین حق، صادق است؛ چرا که امروز به رغم کینه‌ها و عقده‌های دشمن شاهد رویش درخت اقتدار ایران اسلامی در منطقه هستیم.

سردار جلالی در این پیام با بیان اینکه جبهه دشمن در آسیب‌پذیرترین‌ شرایط ممکن است، گفت: عصر افول آمریکا آغاز شده است و نشانه‌های آن یکی پس از دیگری آشکار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه فرزندان خمینی و خامنه‌ای اثبات کردند هرجا دشمنی زخمی بزند آن موضع را به محل قوت و اقتدار تبدیل می‌کنند، خاطرنشان کرد: اراده ملت ایران فضای کنش از دشمن را در عرصه تهدید نوین خواهد گرفت؛ چرا که این ملت تهدید را با تهدید پاسخ می‌دهد.

سردار جلالی در این پیام با اشاره به عملیات نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس و مقابله با دزدی دریایی آمریکایی‌ها گفت: خلیج فارس دریای اقتدار ایران اسلامی و محل افول هیمنه پوشالی استکبار است.

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان این که نیروهای مسلح در چارچوب راهبردهای دفاعی مقام معظم رهبری در برابر دشمن هیچ‌گاه کرنش نمی‌کنند، تصریح کرد: سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان فرزندان رشید و برومند ایران اسلامی در ایام آبان سال ۱۴۰۰ خاطره تسخیر لانه جاسوسی و تحقیر آمریکا در غرب آسیا را زنده کردند.

به گزارش ایرنا،‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه اعلام کرد: با اقدام به موقع و و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عملیات نیروی دریایی ارتش تروریست آمریکا برای سرقت نفت جمهوری‌اسلامی ایران در دریای عمان ناکام ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha