امام جمعه شوش: سیلی سپاه پاسداران به آمریکا مصداق استکبارستیزی است

دزفول -ایرنا-امام جمعه شوش گفت: سیلی سپاه پاسداران به آمریکا در روز گذشته مصداق استکبارستیزی و عدالتخواهی است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مهدی علیزاده اصل روز پنجشنبه در مراسم ۱۳ آبان در مصلای شوش افزود: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است و اهمیت حوادث این روز کمتر از پیروزی انقلاب اسلامی نیست.

وی ادامه داد: امام خمینی( ره )پیروزی انقلاب را در ۲۲بهمن ماه ۵۷ و ۱۳ آبان ۵۸ بیان کرد و روز تسخیر لانه جاسوسی و مبارزه با استکبار را انقلاب دوم دانست.

امام جمعه شوش بیان کرد: یکی از علائم عدالتخواهی، استکبارستیزی است که امام راحل و رهبر معظم انقلاب عدالتخواه و استکبارستیز بوده‌اند.

 وی با انتقاد از برخی اظهارنظرها در فضای مجازی افزود: نباید بدون دلیل و بر اساس ظن آبروی کسی را در فضای مجازی برد این رویه عدالتخواهی و استکبارستیزی نیست.

حجت الاسلام علیزاده اصل بیان کرد: پیشرفت تکنولوژی‌ در سیستم دفاع کشور، آمریکا را به زانو در آورده است و تجزیه آمریکا و نابودی اسرائیل نزدیک است.

به مناسبت روز ۱۳ آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران از سوی دانشجویان انقلابی و روز استکبار ستیزی، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم شهرستان های شوش وکرخه در محل مصلای نماز جمعه تجمع و این روز را گرامی داشتند.

شرکت کنندگان در این مراسم با سر دادن شعارهای "امروز روز ملت ایران است، روز مبارزه با استکبار است"، "ما همه سرباز توایم خامنه ای، گوش به فرمان توایم خامنه ای"، خشم و انزجار خود را از مستکبران جهان فریاد زدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha