۱۳ آبان نماد مقاومت و تسلیم نشدن برابر ظلم و استکبار است

تهران - ایرنا - وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد: ۱۳ آبان نماد مقاومت و تسلیم نشدن برابر ظلم و استکبار و مبارزه مستمر با آنان است که رهروان مکتب شهادت از قیام عاشورا تا امروز به آن بالیده‌اند.

وزارت دفاع در این بیانیه بر عزم و اراده خود در ادامه مبارزه با استکبار و خدمت به اهداف الهی و عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران تأکید کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در این بیانیه آمده است: سیزدهم آبان نماد هوشیاری و آگاهی جوانان این مرز و بوم و هوشمندی و اقتدار رهبری انقلاب اسلامی در مقابل ظلم و استبداد و استکبار است که با رویدادهای متعدد در سالیان متمادی در چنین روزی و ایام الله دیگر به یک جریان عظیم ملی و سپس جهانی تبدیل شده است.

در این بیانیه تصریح شده است: ۱۳ آبان نماد مقاومت و تسلیم نشدن برابر ظلم و استکبار و مبارزه مستمر با آنان است که رهروان مکتب شهادت از قیام عاشورا تا امروز به آن بالیده اند.

وزارت دفاع در این بیانیه یادآور شد: نبرد حق و باطل یک واقعیت است و تردیدی در پیروزی جبهه حق نداریم که خداوند وعده آن را داده است. ملت ایران تحت هدایت و رهبری های مقام معظم رهبری از آغاز قیام تا پیروزی انقلاب اسلامی و در دوره پرافتخار استقرار نظام جمهوری اسلامی با اعتقاد راسخ در این مسیر گام برداشته و برگ های زرینی را درتاریخ کشور ثبت کرده است.

در این بیانیه تاکید شده است: مدیران و کارکنان خدوم وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با گرامیداشت این روز الهی، با افتخار بر عزم و اراده خود در ادامه مبارزه با استکبار و خدمت به اهداف الهی و عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران تأکید کرده و همچنان در انجام رسالت خود در پشتیبانی از نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشور در راستای تأمین امنیت ملت بزرگ ایران از هیچ ایثار و تلاشی دریغ نخواهند کرد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha