واقعه ۱۳ آبان انقلاب اسلامی را به جهان صادر کرد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با صدور پیامی به مناسبت سیزدهم آبان ماه گفت: ۱۳ آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در متن پیام محمد نوذری به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار و روز دانش آموز آمده است: آبان ماه یادآور رخدادهای سرنوشت‌ساز در حافظه تاریخی ملت ایران و سرفصل نوینی در استکبارستیزی است و سیزدهم آن  یادآور تسخیر لانه جاسوسی، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز به‌عنوان حماسه‌های فراموش ناشدنی ملتی بزرگ است که بر تارک این مرز و بوم می درخشد.

آری ۱۳ آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان و روز مبارزه با زیاده خواهی و بی عدالتی‌ها در محکومیت توطئه های شوم استکبار جهانی است.

و اینک در آستانه فصلی دیگر از آبان آنچه که ما را از نقشه های شوم دشمنان، حفظ و صیانت می نماید وحدت، همدلی، و توکل به الطاف الهی است که به حمدالله  شاهد تداوم و استمرار این حرکت عزت آفرین در بین آحاد مردم ایران اسلامی بویژه مردم شریف استان ایلام هستیم.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز، یوم‌الله ۱۳ آبان روز دانش آموز و روزملی مبارزه با استکبار جهانی را به همه دانش‌آموزان عزیز و مردم شریف استان ایلام تبریک عرض می کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha