۱۳ آبان ۱۴۰۰،‏ ۸:۱۳
کد خبرنگار: 3115
کد خبر: 84528818
۳ نفر

برچسب‌ها

کرونا، شهرستان ممسنی را دو هفته تعطیل می‌کند

شیراز-ایرنا-روابط عمومی فرمانداری شهرستان ممسنی اعلام کرد:بر اساس دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا از ابتدای هفته آینده(۱۵ آبان ) تمام فعالیت مدارس،باشگاههای ورزشی،تالارهای عروسی، دانشگاه ها به مدت دو هفته تعطیل و فعالیت رستوران‌ها و فست فودی‌ها و کافی‌شاپ‌ها نیز به صورت بیرون بر خواهد بود.

داوود ایوبی فرماندار ممسنی در این زمینه گفت: تلاش همه جانبه برای شناسایی و واکسیناسیون افرادی که تاکنون نسبت به تزریق واکسن اقدام نکرده اند از اولین اولویت هایی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار ممسنی که در هشتاد و یکمین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای این شهرستان سخن می‌گفت، ادامه داد: در طول دو سال گذشته هر وقت صدای ساز و نقاره و ارگ ها در تالارها بلند شده از طرف دیگر ناقوس مرگ و آه و ناله بیماری برای مردم به ارمغان آورده که بسیار موجب نگرانی است.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان ممسنی اظهار داشت: کم توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و زدن ماسک در همه اقشار جامعه دیده می شود.

وی ادامه داد: تقویت نظارت میدانی و هوشمند بر تجمعات نیز با حساسیت بیشتری دنبال شود تا بیش از این شاهد بدتر شدن رنگ بندی کرونایی نباشیم و سریعا به تغییر وضعیت اقدام شود.

در این جلسه پس از گزارش های ادارات و مسئول ستاد مردمی و معرفی کانون های مراکز تجمع چندین ساعته بدون رعایت پروتکل های بهداشتی مقرر شد از اول هفته آینده تمام فعالیت مدارس، باشگاههای ورزشی و تالارهای عروسی، دانشگاهها به مدت ٢هفته تعطیل و با افزایش نظارت ها با واحدهای صنفی متخلف نیز برخورد قانونی شودو فعالیت رستوران ها و فست فودی ها و کافی شاب ها نیز به صورت بیرون بر باشد.

ممسنی به مرکزیت نورآباد از شهرستان های غربی استان فارس است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha