پیروزی سخت صدرنشینان و نخستین برد راه‌یاب و گنبد در لیگ والیبال

تهران- ایرنا- هفته چهارم لیگ برتر والیبال با پیروزی دشوار صدرنشینان، شکست قهرمان آسیا و نخستین پیروزی شهرداری گنبد و راه‌یاب ملل برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در هفته چهارم لیگ برتر والیبال تیم‌های پاس، پیکان، راه‌یاب، شهرداری گنبد، شهرداری ارومیه، سپاهان و هراز حریفان خود را شکست دادند. چهار مسابقه از هفت بازی امروز با نتیجه سه بر ۲ به پایان رسید.

فولاد سیرجان تیم نخست فصل گذشته و قهرمان آسیا که در سه بازی پیشین خود در این فصل پیروز شده بود، سرانجام نخستین باخت را تجربه کرد. این تیم مقابل پاس گرگان با نتیجه سه بر یک باخت. پاس که امسال به لیگ برتر صعود کرده است نخستین پیروزی خود را در این فصل تجربه کرد.

پیکان که پس از ۲ باخت پیاپی، امیر حسینی پاسور ۴۶ساله پیشین تیم ملی والیبال ایران را به خدمت گرفته بود، با حضور این بازیکن به دومین برد فصل خود دست یافت. شاگردان پیمان اکبری با نتیجه سه بر صفر از سد مس رفسنجان گذشتند.

شهرداری گنبد هم با سرمربی جدیدش به نخستین پیروزی فصل رسید. این تیم دیروز طاهر قره‌داشلی را از سمت خود برکنار کرد و هدایت تیم را به عظیم جزیده سپرد. حضور جزیده روی نیمکت شهرداری گنبد نخستین پیروزی فصل را با نتیجه سه بر صفر مقابل آذرباتری ارومیه در پی داشت. یکی از اتفاقات عجیب این مسابقه، ثبت نتیجه ۲۵ بر ۹ در ست سوم بود.

راه‌یاب هم در این هفته نخستین برد فصل را تجربه کرد. این تیم با نتیجه سه بر ۲ از سد هورسان گذشت. حالا هورسان تنها تیم لیگ برتر محسوب می‌شود که هنوز هیچ بردی به دست نیاورده است.

سه تیم سپاهان، شهرداری ارومیه و هراز هم به سختی و با نتایج مشابه سه بر ۲ مقابل میزبانان خود شهرداری ورامین، شهداب و سایپا پیروز شدند تا همچنان در رتبه‌های اول تا سوم جدول رده‌بندی باقی بمانند.

نتایج هفته چهارم لیگ برتر والیبال

پاس گرگان ۳ - فولاد سیرجان ۱ (۲۲-۲۵ / ۲۵-۱۷ / ۲۶-۲۴ / ۲۵-۲۰)

پیکان تهران ۳ - مس رفسنجان صفر (۲۸-۲۶ / ۲۵-۲۱ / ۲۵-۲۲)

هورسان رامسر ۲ – راه‌یاب ملل مریوان ۳ (۲۵-۱۸ / ۲۵-۱۵ / ۱۸-۲۵ / ۲۲-۲۵ / ۱۲-۱۵)

شهرداری گنبد ۳ - آذرباتری ارومیه صفر (۲۵-۱۶ / ۲۵-۱۹ / ۲۵-۹)

شهداب یزد ۲ - شهرداری ارومیه ۳ (۲۲-۲۵ / ۲۳-۲۵ / ۲۵-۱۹ / ۲۵-۲۰ / ۷-۱۵)

شهرداری ورامین ۲ - سپاهان اصفهان ۳ (۲۵-۱۹ / ۲۳-۲۵ / ۱۸-۲۵ / ۱۱-۱۵)

سایپا تهران ۲ - هراز آمل ۳ (۱۹-۲۵ / ۱۵-۲۵ / ۲۵-۲۲ / ۲۵-۲۱ / ۱۲-۱۵)

پیروزی سخت صدرنشینان و نخستین برد راه‌یاب و گنبد در لیگ والیبال
جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته چهارم

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha