رئیس فدراسیون: ورزشکاران تنیس‌ روی میز بوشهر حمایت می‌شوند

بوشهر-ایرنا- رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: بوشهر در رشته تنیس روی‌ میز یکی از استان‌های مستعد در رده‌های سنی پایه است که برای استفاده از این ظرفیت باید مورد حمایت واقع شود.

به گزارش ایرنا، مهرداد قارداشی روز چهارشنبه در نشست مجمع عمومی و سالانه مجمع هیات تنیس روی میز استان بوشهر افزود: نمونه بارز این ظرفیت در بوشهر، کسب رتبه سوم دختران تنیس باز بوشهری در مسابقات باشگاهی جوانان کشور است.

وی بیان کرد: در این شرایط سعی می‌شود تا با حمایت موثر از ورزشکاران بوشهری زمینه موفقیت و مدال آوری آنها در رشته تنیس روی میز افزایش یابد.

قارداشی با اشاره به موفقیت فدراسیون تنیس روی میز در کسب سهمیه انتصاب‌های جهانی و آسیایی عنوان کرد: اکنون دبیرکلی کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا پس از ۵۰ سال در اختیار ایران و افشین بدیعی قرار دارد.
وی ادامه داد: همچنین رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیز به‌ عنوان عضو هیات مدیره فدراسیون جهانی منصوب و همچنین سه نفر از اعضای این فدراسیون نیز در فدراسیون جهانی تنیس روی میز صاحب کرسی شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: بعد از ۲ سال وقفه اماکن ورزشی این استان با جمعتی کمتر از یک سوم فعالیت ورزشی خود را در رشته‌های مختلف آغار کردند.

احمد بهروزیان‌فرد همچنین با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی استان  خواستار توجه جدی فدراسیون در بحث میزبانی‌ها و اردوهای تیم ملی در استان بوشهر شد.

 وی ادامه داد: استان بوشهر در ۶ ماهه دوم سال با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی در رشته های زیادی از قابلیت میزبانی اردوهای تیم ملی برخوردار است.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر یادآورشد: یکی از مجموعه‌های که در سال ۱۳۶۰ ازاماکن ورزشی شهر بوشهر جدا شد زمین کنار مجموعه شهیدصدوقی بود که با تلاش‌های انجام شده دوباره این مکان به اداره کل ورزش و جوانان واگذار شد.

 بهروزیان فرد افزود: مقرر شده خانه تنیس روی میز استان بوشهر نیز در آینده در زمین تملک شده احداث شود.

در این آیین تفاهمنامه خرید ۵۰ میز تنیس روی میز ایرانی با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان، خیران، فدراسیون و هیات تنیس روی میز به امضا رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha