امام جمعه گناوه: دانش‌آموزان وظیفه سنگینی در قبال گام دوم انقلاب دارند

گناوه - ایرنا - امام جمعه گناوه گفت: دانش‌آموزان میراث داران شهدا بویژه شهدای دانش‌آموز، وظیفه سنگین و مهم در قبال گام دوم انقلاب دارند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز چهارشنبه در آیین نواختن زنگ استکبارستیزی در دبیرستان پسرانه استعدادهای درخشان شهید بهشتی این شهرستان افزود: رهبرمعظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان و دانش آموزان را مخاطب قرار داده و از این قشر می‌خواهد با بصیرت، اخلاق، درایت، هوشمندی و هوشیاری، بصورت عملی و جهادی در میادین علمی و دیگر عرصه‌ها پای کار باشند.

وی اظهارداشت: امروز دشمن و استکبار علیه باورها و اعتقادات و آرمان‌های انقلاب، جنگ تبلیغانی و روانی در شبکه‌های اجتماعی راه انداخته است و وظیفه داریم با الگوگیری از راه و منش شهدا و با  بصیرت و آگاهی در برابر این ترفند شوم مقابله کنیم.

امام جمعه گناوه گفت: استکبارستیزی یک واژه و مفهوم در راس برنامه‌های پیامبران الهی پس از توحید و عبادات به خداوند قرار داشته است و امروز نیز ملت ایران این مسیر پیامبران را تداوم داده است.

رکنی حسینی اظهارکرد:  امروز همه جنگ‌ها، خونریزی‌ها و تهدیدها از سوی استکبارجهانی و در راس آنها آمریکای جنایتکار با هدف جاسوسی و استثمار علیه ملت‌ها صورت می‌گیرد و دربرابر این اقدام گستاخانه، امت غیور و نستوه ایران با ایمان قوی و راسخ  ایستاده است.

وی ادامه داد: دشمن دیگر به جنگ سخت علیه نظام و ملت روی نخواهد آورد زیرا آگاهی کامل از قدرت دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد و در عرصه دیگر که جنگ نرم است دنبال توطئه چینی است.

امام جمعه گناوه افزود: در برهه کنونی باید قدرتمان را  همانطور که در هشت سال دفاع مقدس نشان دادیم در مقابله با جنگ نرم دشمن به منصه ظهور برسانیم.

وی  بیان کرد: وظیفه ما مسئولان در مقطع کنونی که دشمن درصدد ناامید کردن مردم است، تزریق امید به آنها و آینده  انقلاب است.

رکنی حسینی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای دانش آموز و فرهنگی این شهرستان گفت: دانش آموزان انقلاب در دوره‌ای درس را رها و برای دفاع از ممکلت به جبهه‌ها رفتند و خون و هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا امروز امنیت، آرامش و صلابت داشته باشیم.

امام جمعه گناوه بیان کرد: عموم مردم این شهرستان در آیین گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار، پنجشنبه ۱۳ آبان در مصلای جمعه حضور خواهند یافت و یک بار دیگر تنفر و انزجار خود را به استکبار جهانی ابراز می‌دارند.

در پایان این آیین از دانش‌آموزان برتر کلاس‌های درس دبیرستان شهید بهشتی گناوه تجلیل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha