اردوی نهایی تیم‌های تکواندوی زنان و مردان ناشنوا آغاز شد

تهران- ایرنا- اردوی نهایی تیم‌های تکواندوی زنان و مردان ناشنوا به‌منظور شرکت در مسابقات ناشنوایان جهان از صبح امروز (سه‌شنبه) به صورت همزمان در تهران آغاز شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون ورزش های ناشنوایان، ۲۴ تکواندو کار متشکل از ۱۲ ورزشکار زن و ۱۲ مرد از امروز تمرینات خود را آغاز کردند و قرار است این اردوها تا ۲۷ آبان و شروع مسابقات جهانی تکواندو ناشنوایان به میزبانی تهران ادامه یابد.

مینا رفیع زاده، حمیده شعبان پور و فاطمه توکلی (اصفهان)، فاطمه درشتی و مرضیه خوش احوال (تهران)، پرستو باقری(سمنان)، زهرا ابراهیمی، فاطمه زارع و مریم خدابنده (فارس)، نسیبه شهبازی (کردستان)، مریم رحیمی(کرمانشاه) و فاطمه زهرا ذلیکانی (مازندران) اعضای تیم ملی تکواندو زنان ناشنوا هستند و شاهین ایسیوند، امیر سالار امیری فرد، بهزاد امیری و وحید زینلی (اصفهان)، محمد زعفرانی (البرز)، علیرضا شریفی منش و سعید جواهری (تهران)، مسعود رزاقی (گلستان)، فردین قاسمی، حسین کرمی و مرتضی رضاصفت (گیلان) و محمود اکبری (همدان) اعضای تیم ملی تکواندو مردان ناشنوا در این اردوی ۱۷ روزه هستند.

آزاده یاسایی سرمربی تیم پومسه است و پریسا خانی و بهاره قادریان به عنوان مربی وی را همراهی می کنند. همچنین محبوبه محمدنژاد مربی کیوروگی(مبارزه) زنان است.

حسینعلی نعیمی سرمربی و محمد سلیمانی مربی کیوروگی هستند و  علی سلمانی و علی نادعلی نیز به عنوان سرمربی و مربی هدایت تیم پومسه مردان را به عهده دارند.

مسابقات قهرمانی جهان تکواندو ۲۰۲۱ ناشنوایان از ۲۷ آبان لغایت ۴ آذر ماه به میزبانی کشورمان در تهران برگزار می‌گردد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha