سرپرستان دانشگاه‌های رازی و صنعتی کرمانشاه منصوب شدند

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکامی جداگانه، محمدنبی احمدی را به عنوان سرپرست دانشگاه‌ رازی کرمانشاه و علیرضا دودمان تیپی را به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه منصوب کرد.

به گزارش وزارت علوم، محمد علی زلفی‌گل روز سه شنبه در این احکام خطاب به سرپرستان جدید منصوب شده آورده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با رویکردی تحول گرایانه و مسأله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی»، حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.

وزیر علوم، همچنین در نامه‌های جداگانه‌ای از ابراهیم اعلمی آل‌آقا رئیس سابق دانشگاه رازی و علی‌اکبر اختری رئیس سابق دانشگاه صنعتی کرمانشاه طی مدت تصدی این مسئولیت‌ها قدردانی کرد.

محمدنبی احمدی (زاده کرمانشاه _۱۳۵۰) دارای دکتری تخصصی، زبان و ادبیات عرب، عضو هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه است که پیش از این، مدیرکل فرهنگی این دانشگاه و سرپرست مؤسسه آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی شهید رضایی بوده است.

علیرضا دودمان تیپی (زاده دهلران _ ۱۳۵۰) دارای دکترای تخصصی برق و عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه است که پیش از این معاون پژوهشی این دانشگاه بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha