شهرستان چوار نیازمند پایگاه هلال احمر در مواقع بحران است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: پایگاه هلال احمر در شهرستان تازه تاسیس چوار برای کمک رسانی در مواقع بحران به ویژه وقوع حوادث در پالایشگاه گاز و پتروشیمی ایلام نیاز است.

به گزارش ایرنا، محمد نوذری روز سه‌شنبه در مانور آتش فورانی ناشی از نشست گاز سمی واحد تثبیت میعانات گازی در پالایشگاه گاز ایلام به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، اظهار داشت: در مواقع بحران چهار اصل سرعت، دقت، تدبیر و مدیریت کردن بسیار حائز اهمیت است و اگر این موارد با دقت رعایت شود عبور از بحران موفقیت آمیز خواهد بود.

وی با ابراز رضایت از مانور آتش فورانی و قدردانی از مجموعه پالایشگاه گاز ایلام بدلیل برگزاری این مانور ، گفت: این مانور با استانداردهای بسیار بالا و آمادگی خوب تمامی نیروها انجام شد.

نوذری افزود: ایلام یک استان مرزی که بیشترین مرز مشترک را دارد و از نظر استراتژیک بسیار دارای اهمیت است که این نیاز است که زیرساخت های حوزه پدافندی خود را ارتقا دهیم.

استاندار ایلام تاکید کرد: سند جامع پدافند غیرعامل استان باید اجرا شود و تمامی طرح های و برنامه زیرساختی استان باید پیوست پدافندی داشته و همه چالش ها در آن دیده شود.

نوذری تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی ملزم هستند تمامی فعالیت های خود را براساس رعایت ملاحضات پدافندی ادامه دهند و اگر چنانچه در این راستا بخوبی عمل نکنیم بطور جدی با مشکل مواجه می شویم.

وی یادآور شد: کشور ایران در نظام جهانی دشمنان زیادی داریم و هدف همه شکست جبهه مقاومت است و شیوه به جنگ اقتصادی و سایبری تغییر کرده است.

استاندار ایلام ادامه داد: تهدیدات آینده جنگ اطلاعاتی و سایبری است و هدف جبهه استکبار برای شکست یک کشور نابود کردن ساختار اقتصادی و ناامید کردن مردم است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha