تیم فوتبال زاگرس مهاباد حریفان خود در مسابقات قهرمانی کشور را شناخت

مهاباد- ایرنا- رییس هیات فوتبال مهاباد گفت: حریفان تیم فوتبال زاگرس این شهرستان در مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور مشخص شدند.

سیاوش شیخ آقایی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قرعه کشی مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور (زیر ۱۵ سال) با شرکت ۳۳ تیم از سراسر کشور برگزار شد و تیم‌های حاضر در این مسابقات حریفان خود را شناختند.

وی ادامه داد: در این مرحله از مسابقات تیم فوتبال نونهالان زاگرس مهاباد در گروه سوم با تیم شهرداری اردبیل، مهدیه تبریز، زاگرس کرمانشاه، دبیری تبریز و شهید امینی همدان همگروه شده است.

رییس هیات فوتبال مهاباد اظهار داشت: مسابقات قهرمانی نونهالان کشور در پنج گروه شامل سه گروه هفت تیمی و ۲ گروه ۶ تیمی به صورت متمرکز برای هر گروه برگزار خواهد شد که هنوز مکان برگزاری آن برای گروه مهاباد مشخص نشده است.

شیخ آقایی با بیان اینکه تیم نونهالان مهاباد آمادگی لازم را برای حضور قدرتمند در این مسابقات را دارد، اضافه کرد: تیم نونهالان زاگرس مهاباد با کسب عنوان قهرمانی آذربایجان غربی به عنوان نماینده استان در مرحله لیگ مناطق کشور حاضر و خردادماه سال جاری نیز مجوز شرکت در لیگ برتر نونهالان را کسب کرد.

مهاباد مهمترین قطب رشته فوتبال در جنوب آذربایجان‌غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha