دیدار استاندار ایلام با معاون اجرایی رئیس جمهوری

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام در دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری پیگیر مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به استان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری در دیدار با سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری خواسته ها و مطالبات مردمی استان در سفر اخیر رئیس جمهور را پیگیری نمود.

استاندار ایلام در این دیدار ابتدا گزارشی از آخرین وضعیت مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان و پیگیری های انجام شده در این باره ارائه داد و خواستار تسریع در تخصیص اعتبارات در این حوزه شد.

طرح ها و پروژه‌های حوزه مرزی چون سامانه گرمسیری، تسهیل در گشایش بازارچه های مرزی، منطقه آزاد تجاری مهران، تسهیل در انجام طرح های حوزه راه و شهرسازی، پروژه های اربعین، تقسیمات کشوری، طرح های عمران شهری و روستایی استان و ... از دیگر موضوعاتی بود که در دیدار استاندار ایلام با معاون رئیس جمهور مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری نیز در این نشست ضمن تاکید بر اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور به استان و با اشاره به موضوعات مطرح شده توسط استاندار ایلام برای پیگیری مسائل و مشکلات استان قول مساعد داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha