سرمربی شهرداری گرگان: در لیگ برتر بسکتبال هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: روند رقابت های لیگ به شکلی پیش می رود که هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست.

مهران حاتمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوب است و پس از سه ماه تمرین پرفشار خودمان را برای حضور در رقابت های لیگ برتر بسکتبال آماده کرده‌ایم. در این هفته و برابر خانه بسکتبال خوزستان هم یک بازی خوب را به نمایش گذاشتیم که این بازی در پایان با نتیجه ۹۱ بر ۷۰ به سود ما خاتمه یافت.

وی ادامه داد: لیگ برتر در این دوره شرایط خوبی دارد و حضور ۱۶ تیم، باعث شده روند مطلوبی را در این رقابت ها شاهد باشیم. از طرفی دیگر باشگاه ها هم حمایت خوبی را از تیم های بسکتبال در دستور کار خود قرار داده اند که این در رشد و پویایی بسکتبال تاثیر زیادی دارد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان اضافه کرد: در تیم ما بازیکنان خوب و با کیفیتی حضور دارند که از انگیزه بالایی برای موفقیت برخوردارند، اما در بازی ممکن است اتفاقاتی را شاهد باشیم که برد یا باخت تیم را رقم بزند. 

حاتمی به مصدومیت محمد جمشیدی اشاره کرد و گفت: متاسفانه این بازیکن را فعلا در اختیار نداریم و به او استراحت دادیم تا شرایط بازی را پیدا کند. از سویی دیگر با آمدن بازیکن دوم خارجی‌مان که آمریکایی است ترکیب تیم کامل شد و در ادامه راه با شرایط بهتری به مصاف حریفان می رویم. 

رقابت های لیگ برتر بسکتبال در دو گروه هشت تیمی برگزار می شود که در گروه الف تیم های شهرداری گرگان، صنعت مس کرمان، پالایش نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، کاله، نظم آوران سیرجان، نیروی زمینی تهران و خانه بسکتبال خوزستان حضور دارند.

در گروه ب نیز تیم های شیمیدر قم، مهرام تهران، اکسون تهران، آویژه صنعت پارسا مشهد، فولاد مبارکه سپاهان، رعد پدافند هوائی تهران، صنایع هرمزگان و صنعت مس رفسنجان قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha