اجرای طرح کتابخانه مهربانی برای کمک به دانش‌آموزان مناطق محروم 

تهران - ایرنا - طرح کتابخانه مهربانی، به همت دبیرخانه مهرباران سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از امروز در سراسر کشور برای کمک به موضوع تحصیل دانش‌آموزان مناطق محروم اجرا می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، طرح کتابخانه مهربانی که از امروز ۱۰ آبان ماه، به همت دبیرخانه مهرباران سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی آغاز شده است، همزمان با ایام ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز با یاد و نام دانش‌آموز شهید علی لندی در حال برگزاری است.

براساس این گزارش کتابخانه مهربانی در بیش از ۷۰ مدرسه در کشور برگزار و دانش آموزان کتب درسی و کمک درسی خود را جهت ارسال و در اختیار قرار دادن دانش آموزان محروم و مستعد پیشرفت اهدا خواهند کرد.

طبق اعلام این سازمان، دانش‌آموزان می‌توانند کتاب‌های درسی و کمک درسی  خود را تا روز پنجشنبه ۱۳ آبان ماه مصادف با روز دانش‌آموز برای اهدا به دانش‌آموزان مناطق محروم اهدا کنند و برای این منظور می‌توانند کتاب‌های خود را به نشانی دبیرخانه طرح کتابخانه مهربانی به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری شرقی، پلاک ۷۲ طبقه اول ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ارسال کتاب یا کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مهرباران با شماره ۰۲۱-۶۶۹۹۷۸۰۰۰ تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha