برنامه جشنواره تئاتر استان سمنان برای روزهای ۱۲ تا ۱۴ آبان اعلام شد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل انجمن نمایش استان سمنان گفت: سی و دومین جشنواره تئاتر استان روزهای چهارشنبه تا جمعه ۱۲ تا ۱۴ آبان ۱۴۰۰ با اجرای نمایش‌ها در شهرهای مختلف استان برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، سیدرحیم موسوی روز دوشنبه به رسانه ها افزود: اجرای نمایش گروهها طبق جدول از صبح چهارشنبه با نمایش موزه مرگ در سمنان آغاز می شود.

وی گفت: نمایش "موزه مرگ" به نویسندگی سعید سوری و کارگردانی محمدجواد بشارت ساعت ۱۱ چهارشنبه در تئاتر شهر سمنان به روی صحنه می رود و در همین روز و از ساعت ۱۷ نمایش "پشت بام" به نویسندگی بهزادآقا جمالی و کارگردانی رضا فوادی در مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهچراغی دامغان و نمایش "بامن به جهنم بیا" به نویسندگی آرش منصوری و کارگردانی حسام خلیل نژاد از ساعت ۱۸:۳۰ در مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهچراغی دامغان اجرا خواهد شد.

موسوی با بیان اینکه سی و دومین جشنواره تئاتر استان سمنان در روز پنجشنبه هفته جاری نیز با اجرای سه نمایش ادامه می یابد اظهار داشت: در این روز و از ساعت ۱۰ نمایش "شانس در می زند" به نویسندگی علی منصوری و کارگردانی احمدعلی عرب از ساعت ۱۰ در مجتمع فرهنگی هنری مهر شاهرود، نمایش "ماشین نشین ها" به نویسندگی علی خودسیانی و کارگردانی حسن سرچاهی از ساعت ۱۶:۳۰ در مجتمع مهر شاهرود و از ساعت ۲۱ نمایش "رویای آمریکایی" به نویسندگی و کارگردانی شهرام آذرمهر از ساعت ۲۱ در تالار حکیم الهی مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان به روی صحنه می رود.

مدیرعامل انجمن نمایش استان سمنان گفت: این جشنواره در روز جمعه چهاردهم آبان نیز شاهد اجرای دو نمایش "سکوت" به نویسندگی و کارگردانی پویا شهرابی در ساعت ۱۱  در مجتمع فرهنگی هنری خورشید تابان گرمسار و نمایش "راز شکست فاتحان" به نویسندگی اکبر یادگاری و کارگردانی محمدعلی دانشگر در ساعت ۱۶:۳۰ در تالار تئاتر شهر سمنان خواهد بود.

در پایان این جشنواره دو نمایش برتر جواز حضور در جشنواره تئاتر فجر را دریافت خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha